• BITCOIN/TL
  720754,735
  % -1,66
 • ETHEREUM/TL
  43018
  % -2,26
 • RIPPLE/TL
  13.67
  % -1,30
 • BITCOIN CASH/TL
  5650.97,392
  % -1,89
 • LITECOIN/TL
  1724.66
  % -1,33
 • COSMOS HUB/TL
  201.96
  % 2,41
 • CARDANO/TL
  6.72
  % -1,39
 • TETHER/TL
  27.11
  % 0,22

Cardano (ADA) CEO’ su Charles Hoskinson, Geliştirilmekte Olan 100′ ün Üzerinde Proje Olduğunu Söyledi

binance.gif

Cardano blockchain’in CEO’su Charles Hoskinson, şirketin şu anda üzerinde çalıştığı 100’den fazla projede yer aldığını söyledi.

Bu, Cardano’nun (ADA) geçen yıldan bu yana% 400’den fazla kazanç sağladığını gösteren CoinMarketCap’ten gelen verilerin açığa çıkmasının ardından geliyor . Artık daha fazla insan Cardano‘ya yatırım yapmaya daha fazla ilgi gösteriyor . Etkileyici performans, sektördeki gözlemcilerin böylesine bir performansı neyin tetikleyebileceğini sormasına neden oldu.

Ancak Hoskinson’ın son röportaj sırasında Cardano’nun temel büyümesi hakkındaki son yorumları gerekli cevapları sağlamış olabilir.

İşlem hattında Cardano’da bir şey taşımak veya bir şeyler inşa etmek isteyen yüzün üzerinde ticari projem var.

Cardano’nun güçlü bir temel değeri var

Hoskinson, Cardano’nun temel değerinin asla gizlenmediğini de sözlerine ekledi. Cardano, Hoskinson’ın boru hattında olduğunu iddia ettiği projelerden birini de ortaya çıkardı.

Bir yapay zeka (Al) çözeltisi SingularityNET (AGI) son zamanlarda olan ortaya Cardano ile meşgul Cardano blockchain içine göç ikinci fazı devam etmek.

Cardano geliştiricileri ayrıca proje hakkında yorum yaparak, AI’daki en yüksek demokratik egzersiz ve akıllı sözleşme platformunda piyasaya sürülecek ilk ana token olacağını belirtti.

Hoskinson ayrıca projelerin kripto projelerini ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerini kapsadığını da ortaya koydu. Hükümetin yanı sıra Fortune 500 şirketlerinin projelerle ilgilendiğini söyledi.

Cardano blok zincirinin ADA para birimi şu anda piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimidir.

Yükselen Afrika pazarlarından yararlanma

Hoskinson, gelişmekte olan Afrika pazarlarının sunduğu fırsatlardan yararlanma ihtiyacı konusunda her zaman söz sahibi olmuştur.

Cardano’daki Afrika operasyonları direktörü John O’Connor, Cardano’nun (ADA) bir Afrika devletiyle neredeyse bir anlaşma sağladığını belirtti. Ancak, hangi Afrika ülkesi veya projenin gelişme düzeyini söylemedi.

Ancak bu, platformun Cardano’nun platformunu ürünlerini genişletmek için kullanmak isteyen çeşitli ortaklıkları ve diğer projeleri karşılamak için kollarını açtığının bir işareti.

invezz

binance.gif