• BITCOIN/TL
  723845,512
  % -1,24
 • ETHEREUM/TL
  43194
  % -1,94
 • RIPPLE/TL
  13.69
  % -1,62
 • BITCOIN CASH/TL
  5656.62,174
  % -2,00
 • LITECOIN/TL
  1722.13
  % -2,68
 • COSMOS HUB/TL
  202.06
  % 2,11
 • CARDANO/TL
  6.73
  % -1,53
 • TETHER/TL
  27.11
  % 0,24

Cardano (ADA) % 30 Artışla 0,50 Dolar Seviyelerine Yaklaştı

binance.gif

Cardano’nun (ADA) fiyatı, 1 Şubat’ta % 15’ten fazla arttığı için yan konsolidasyondan çıktı. ADA son 24 saat içinde % 20’nin üzerinde yükseldiği için yükseliş ivmesi hala devam ediyor.

Cardano, “değişim yaratanların, yenilikçilerin ve vizyonerlerin” pozitif küresel değişim yaratmasına (dedikleri gibi) izin vermek amacıyla oluşturulmuş bir risk kanıtı platformudur. Proje, sahip katılımının kitlelere daha çekici gelmesini sağlayan temel özelliği ile 2017 yılında kuruldu. Bu, ADA sahiplerinin önerilen herhangi bir yazılım değişikliğine oy vererek ağın nasıl çalıştığına katılma hakkına sahip olduğu anlamına gelir.

Cardano’nun popülaritesi, çoğunlukla Ethereum’un rakibi olarak kripto pazarındaki konumu nedeniyle son zamanlarda artmaktadır. Ayrıca kripto para biriminin ağı sürekli geliştiren en aktif geliştirici tabanına sahip olduğunu da ihmal edemeyiz. Bunun da ötesinde, çeşitli zincir içi analizler, ağ etkinliğinde ve balina sahiplerinin sayısında bir artış olduğunu ve boğa durumuna daha da eklendiğini gösteriyor.

Haftadan haftaya performansına bir göz atan ADA, % 26.87′ lik kazanç sağladı. Diğer üst cryptos karşılaştırıldığında, ADA hem daha iyi performans sergiledi BTC ve ETH sırasıyla aynı dönemde 9,49 ve % 11.76 arasında değer kazandı.

Yazım sırasında ADA,% 50.04’lük bir aydan aya artışı temsil eden 0.435 $ ‘dan işlem görüyor. Kripto para birimi şu anda piyasa değeri ilk 10’da 6. sırada yer alıyor ve 13.42 milyar dolar değerinde.

ADA / USD teknik analizi: ADA’nın yükselişte kalması için 0,35 doların üzerinde kalması gerekiyor

Cardano, günlük zaman diliminde geniş bir işlem aralığı yarattı ve yıl boyunca bunun içinde işlem gördü. Son olumsuz testler ve yatay ticaretten sonra, ADA büyük bir inançla yükseldi ve aralığın üst seviyesine itiraz etmeye başladı. Artışı, hacimde büyük bir artış ve RSI seviyesinin aşırı alım seviyesine dokunmasıyla takip etti.

ADA’nın tersi, 0,457 dolar seviyesinin yanı sıra aralığın üst yükselen çizgisi tarafından ağır bir şekilde korunuyor. Olumsuz tarafı ise% 23,6 Fib geri çekilme hattında ilk güçlü destek seviyesine sahip.


ADA’nın günlük zaman çerçevesindeki RSI seviyesi, geçtiğimiz hafta aşırı alım bölgesinde dolaşıyordu, ancak hiçbir zaman geçemedi. Bununla birlikte, 68.07 seviyesinde olduğu için değeri artık tehlikeli bir şekilde aşırı satın alınmaya yakın.

Saatlik zaman dilimine yaklaşırsak, ADA’nın 1 Ocak sonlarında başlayıp bugün boyunca devam eden yukarı yönlü güçlü hamlelerini görebiliriz. Kripto para birimi, ADA ayılarının uzun vadede onu kırmasını neredeyse kesinlikle engelleyemeyecek çok dik bir yükselen destek seviyesi yarattı. Bununla birlikte, seviye boğaların yeterince güç kazanması için yeterince uzun tutarsa, ADA potansiyel olarak 0,457 dolar seviyesini geçebilir.

invezz.com

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif