• BITCOIN/TL
  1140248,257
  % 1,68
 • ETHEREUM/TL
  62567
  % 2,84
 • RIPPLE/TL
  17.92
  % 0,82
 • BITCOIN CASH/TL
  6583.72,429
  % 0,21
 • LITECOIN/TL
  2077.89
  % -0,12
 • COSMOS HUB/TL
  275.35
  % 0,44
 • CARDANO/TL
  11.44
  % 1,39
 • TETHER/TL
  28.91
  % -0,03

Bybit, Rusya’nın En Dekore Edilmiş eSpor Kulübüyle Ortak Oldu

binance.gif

Singapur merkezli kripto para borsası Bybit, Rusya’nın en prestijli espor kulübü Virtus.pro (VP) ile üç yıllık bir ortaklığa girerek espor alanına girişini artırdı.

Bybit, Başkan Yardımcısının Resmi Ortağı Oldu

Bybit artık Virtus.Pro’nun NFT Ortağı ve zorlu DOTA 2 ve CS: GO takımlarını destekleyen özel Resmi Kripto Para Birimi Platformu Ortağı.

VP şu anda BDT bölgesindeki, özellikle de kendi ülkesi olan Rusya’daki en etkili profesyonel oyun kulüplerinden biridir. 2020’de 25,6 milyon izlenme saati ile Rusya’nın en popüler oyunu DOTA 2’yi domine ediyor.

Anlaşmanın bir parçası olarak, Bybit’in logosu markalı VP platformlarında ve takım formalarında gösterilecek. Ek olarak, her iki taraf da sosyal nedenler ve kapsayıcı finansal eğitim, NFT gelişmeleri ve Bybit’in amiral gemisi kripto ticareti yarışmasına oyuncu katılımı gibi etki odaklı çeşitli topluluk girişimlerine katılacak.

World Series of Trading (WSOT) 2021, dünyanın dört bir yanından kripto tüccarları ile VP dahil olmak üzere Bybit’in e-spor topluluğunun her birinden en iyi oyuncular arasında 7,5 milyon dolarlık nihai ödül için yarışmalar düzenleyecek.

Bitmiş ortaklık hakkında konuşan Bybit’in CEO’su Ben Zhou, şunları söyledi:

“Esports artık bir katılım sporu olduğu kadar bir seyirci sporu ve WSOT da her yerdeki kripto severler için böyle bir fırsat olacak. Kriptoya inanan ve ticaretten hoşlanan herkesin kişisel olarak en iyisini elde edebileceği bir arena inşa etmek istiyoruz.”

Kripto ve e-spor endüstrisi arasındaki kesişimi daha da genişletmek için VP, ortaklık sırasında kanallarına farklı dijital varlık ve finansal eğitim içeriği yükleyecek.

VP’nin CEO’su Sergey Glmazda, şunları söyledi:

“Hem dijital finansal varlıklar hem de e-sporlar nispeten yeni endüstriler. Hızlı büyümelerine ve herkesin bundan bahsettiği gerçeğine rağmen, birçok insan hala bunu karmaşık ve anlaşılması kolay bulmayabilir. Bybit’in büyük ölçekli projeleriyle espor’a katılmasından çok memnunuz ve Rusya’daki ortakları olmaktan gurur duyuyoruz!”

Bybit, eSpor Ortaklığı Çılgınlığına Devam Ediyor

Kripto borsası, birkaç e-spor organizasyonuyla farklı ortaklıklarda bulunuyor ve VP ile bu son ortaklık dördüncü oldu.

Bybit, espor alanına ilk girişini Ukraynalı espor organizasyonu NAVI ile çok yıllı bir işbirliği ile yaptı.

Aynı hafta içinde, İsveç bağımsız espor takımı Alliance ve Danimarka’nın spor gururu Astralis dahil olmak üzere diğer espor takımlarıyla iki anlaşma daha imzaladı.

VP’nin en son eklenmesiyle, Bybit’in adı ve genel olarak kripto endüstrisi, 28,7 milyondan fazla kişiden oluşan birleşik bir küresel hayran kitlesine yayılacak ve ana akım kripto benimseme şansını artıracak.

cryptopotato

binance.gif