• BITCOIN/TL
  550220,400
  % -2,41
 • ETHEREUM/TL
  34399
  % -3,14
 • RIPPLE/TL
  10.06
  % -4,68
 • BITCOIN CASH/TL
  5534.04,552
  % -5,11
 • LITECOIN/TL
  1671.57
  % -3,14
 • COSMOS/TL
  293.18
  % -4,72
 • CARDANO/TL
  19.55
  % -3,36
 • TETHER/TL
  9.17
  % -1,31

Buying.com, Algorand’da Yeni Jeton Başlattı, Ancak ALGO Fiyatı Tepki Vermiyor

binance.gif

Şubat ayında Algorand fiyatlarındaki% 50’nin üzerindeki düşüşü, yükselen bir kanal oluşumu izledi , bu da yeni alıcıların ağ hizmetinin genişlemesine rağmen satın almaya istekli olmadığını gösteriyor.

Bir blockchain lideri olarak ortaya çıkıyor

E-Ticaret yerine getirme ve dağıtımda lider olan Buying.com, Algorand blok zincirinde SAT tokeninin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Belirteç, şirketin tüm siparişleri ve teslimatları basit bir giriş noktasında toplamasını sağlayacaktır.

Jetonu ALGO’da serbest bırakmanın anahtarı, bu blok zincirinin sunduğu minimum işlem maliyetleri ve hızdı. Esasen, Buying.com’un hizmetlerden yararlanarak müşteri paketini hızlı bir şekilde ödüllendirmesine izin verecek.

Buying.con’un baş geliştiricisi Netobjex, firmanın neden jetonu ALGO ağında başlatmaya karar verdiğini yineledi.

Algorand, Algorand’ı kendi yığınlarına zaten entegre etmiş 500’den fazla şirket ile bir blok zinciri lideri olarak ortaya çıkıyor. Düşük işlem ücretleri ile Buying.com ihtiyaçlarını karşılar.

Algorand ekosisteminin gücünü doğrulayan yeni jetonun 2021’in 2. çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor .

Algorand fiyatı Şubat ayının düşüklerini yeniden test edecek

Algorand fiyatının kısa vadeli görünümü olumsuz. ALGO, bir kanal oluşumunda sadece Şubat düşüşünün .382 Fibonacci geri çekilmesine doğru sürüklendiği için dürtüsel davranmadı. Bu, bu kripto para biriminin arkasında bazı zayıf sahiplerin kaldığının bir işaretidir.

Şu anda, 1.062 $ ‘lık kanalın aşağı yönlü trend çizgisinin, potansiyel bir toparlanma için destek sağlaması gerekiyor.

Bu bariyerin üzerinde tutamama, kısa vadede en az 1.005 $ ‘a düşüşü öngörüyor ve önümüzdeki haftalarda Şubat ayının düşük seviyesi 0.8365 $’ da yeniden test etme potansiyeli var.

Algorand fiyatı için görünüm, kanalın üst trend çizgisinin üzerinde ve Şubat düşüşünün 50 Fibonacci geri çekilme seviyesi üzerinden yükselebilirse değişebilir. Bu iki seviyenin yakınsaması, yükseliş kararı için bir zorluk yaratır . Bununla birlikte, bu direnç seviyesinin üzerine yakın 4 saatlik bir mum çubuğu, ALGO’yu 1.458 dolar ‘dan .618 Fibonacci düzelme seviyesine itebilir.

fxstreet

 

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif