• BITCOIN/TL
  563345,471
  % -1,23
 • ETHEREUM/TL
  35446
  % -1,04
 • RIPPLE/TL
  10.43
  % -1,25
 • BITCOIN CASH/TL
  5754.72,377
  % -1,68
 • LITECOIN/TL
  1710.74
  % -3,02
 • COSMOS/TL
  303.71
  % -2,21
 • CARDANO/TL
  19.99
  % -3,19
 • TETHER/TL
  9.26
  % -0,24

Bu, Cardano’nun yukarı yönlü yörüngesini ciddi şekilde etkileyebilir

binance.gif

Birkaç mum 3 doların üzerine çıksa da, Cardano henüz 2,96 doların üzerinde bir günlük kapanış kaydetmedi. Aslında, dünyanın en büyük üçüncü dijital varlığı şimdi azalan bir kama içinde şekilleniyordu ve aynı şeyin ADA’nın yukarı yönlü yörüngesini ciddi şekilde etkilemesi bekleniyordu.

Ayı işaretleri, göstergelerinden birkaçına yerleşti ve alıcıların, düşüş eğiliminden kaçınmak için önemli bir fiyat seviyesini hedeflemesi gerekiyordu. Yazma sırasında ADA, son 24 saatte %1.3 düşüşle 2.94 dolardan işlem gördü.

Cardano 12 saatlik Grafik


12 saatlik grafik, fiyatların 23 Ağustos’tan bu yana azalan bir takoz içinde hareket ettiğini gösteriyor. Kurulum genellikle düşüş eğilimi olarak kabul edilir ve aynı şeyin ADA’nın önceki yükseliş trendinin tersine çevrilmesi olarak işlev görmesi bekleniyordu.

Bir kırılma, fiyat hedeflerini 2,25$ civarında belirleyecek ve bu da ADA’nın basın zamanı seviyesinden %23’lük bir değer düşüşüne yol açacaktır. Şimdi destek işlevi gören 2,46 dolardan erken bir kesinti de beklenebilir.

Öte yandan, 2.90$’da bulunan destek, ADA’nın model içinde hareket etmesine izin verecek, ancak yine de bir düşüş bekleniyordu. Bu düşüş yapısını ortadan kaldırmak için ADA’nın güçlü hacimlerle 3,1 doların üzerinde kapanması gerekecek.

Bu sonuç, ADA’nın ani bir geri çekilme korkusu olmadan kendisini daha yüksek seviyelerde göstermesine izin verecektir. Daha geniş bir pazar rallisinin ADA pazarında da olumlu bir etkisi olacaktır.

akıl yürütme 

ADA’nın göstergelerinde çeşitli farklılıklar tespit edildi. Müthiş Osilatör, basınç kaybı buharı satın alırken üç alt tepe noktası oluşturdu. Endeks ayrıca, düşüş eğilimindeki ikiz zirve kurulumu nedeniyle yarı çizginin altına keskin bir düşüş tehlikesiyle karşı karşıyaydı. MACD de 23 Ağustos’tan bu yana sürekli düşüşte.

Sinyal çizgisi, hızlı hareket eden çizginin üzerinde kaldı, normalde düşüş momentumu yükselmeye başladığında gözlemlenen bir şey. Bu arada, RSI biraz tasarruf sağladı. Endeks, bir hafta önceki aşırı alım seviyelerinden istikrar kazandı ve yatay bir kanalda 50’nin üzerine çıktı. ADA’nın genel yükseliş trendi, RSI 40’ın altına düşene kadar acil bir tehlike altında olmayacak.

Çözüm

ADA’nın alçalan takozu, piyasayı %23’lük bir düşüşe maruz bıraktı. Birkaç gösterge, birkaç ayın en yüksek seviyesinden düştü ve aşağı yönlü sinyaller verdi. Bununla birlikte, 55’in üzerinde bir RSI okuması, piyasada altta yatan yükseliş gücünün varlığı nedeniyle uzun süreli bir satışın olası olmadığı anlamına geliyordu.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif