• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

BTC 61 Bin Dolar’ı Test Ederken, BNB 2 Haftada % 150 Artış Gösterdi

binance.gif

Bitcoin‘in 60.000 $ ‘lık fiyat işaretiyle uzun süreli hikayesi, varlık bir kez daha üstüne çıkarken devam ediyor. Bununla birlikte, bazı altcoinler önemli kazançlar sağladığından, hakimiyeti acı çekmeye devam ediyor. Binance Coin, devasa bir çift haneli fiyat artışı ve 570 $ ‘ın üzerinde başka bir ATH ile öne çıkıyor.

Bitcoin Yine $ 60K İle Flört Ediyor

Birincil kripto para birimi, 60.000 $ ‘lık yuvarlak numaralı düşmanı ile mücadelesine devam ediyor. Şöyle bildirilmiştir Cumartesi günü, BTC üstünde çivili ve hatta $ 61.200 arasında 3 haftalık yüksek ulaştı olarak varlığın mücadeleler sonunda arkasında olduklarını gibiydi.

Bununla birlikte, Bitcoin hızla geri çekildiği ve hatta günlük en düşük 58.500 $ ‘a düştüğü için Pazar günü farklı bir hikaye olduğu ortaya çıktı . Bununla birlikte, boğalar şarjı geri aldı ve kripto para birimini kuzeye itti.

Geçtiğimiz 24 saatte, Bitcoin, gün içi en yüksek seviyesi olan yaklaşık 60.700 $ ‘a (Bitstamp’ta) çıkarken bu çizgiyle flört etmeye devam etti. 60.000 $ ‘ın altındaki birkaç dalgalanma ve düşüşün ardından, BTC tekrar üstüne sıçradı ve şu anda bu imrenilen seviyenin birkaç yüz dolar üzerinde duruyor.

Günlük% 1.5’lik artışına rağmen, Bitcoin’in hakimiyeti yeniden zarar gördü. 2 yılın en düşük günlerine ulaştıktan sonra , BTC’nin piyasa değerini diğer tüm kripto para varlıklarıyla karşılaştıran metrik daha da düşerek yaklaşık% 54’e düştü.

Binance Coin Kendi Liginde

Çoğu alternatif madeni paranın durumu biraz benzer. Ethereum, Bitcoin’e benzer bir artışla (% 2,4) başı çekiyor ve şu anda 2.190 dolar civarında duruyor.

Polkadot (% 2,7), Uniswap (% 8,7), Chainlink (% 4) yeşil renkte, Ripple (% -4,5) ve Stellar (% -6,6) kırmızı renkte.

Geçen hafta ya da öylesine sık sık olduğu gibi, Binance Coin’in performansı diğer tüm büyük hacimli alternatif kripto paraları geride bıraktı.

15’inden beklentisi olsun BNB Binance CEO’su CZ o yanık özetlenen dün ya da başka bir şey, jeton bir günde değerin başka bir% 20 ilave (ve bir hafta içinde% 65) olmuştur. Sonuç olarak, BNB yaklaşık 575 $ ‘dan başka bir ATH’yi işaretledi.

Üç haftadan daha kısa bir süre önce – 25 Mart’ta – BNB’nin 225 dolara düştüğünü, yani 18 günde% 155’lik bir artış olduğunu belirtmek gerekir.


Voyager Token (% 33), KuCoin Token (% 27), Pancake Swap (% 15), BTMX (% 15), Holo (% 14), Huobi Token (% 13), Decentraland (% 12) için benzer yükseliş gelişmeleri belirgindir. ) ve Dogecoin (% 11).

Tüm dijital varlıkların kümülatif piyasa değeri, dünün en düşük seviyesinden bu yana 80 milyar dolar ekledi ve bir kez daha 2,1 trilyon dolara yaklaştı.

cryptopotato

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif