• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

BTC 35.000 Doları Geri Alırken Bitcoin Analistleri Yeniden Yükselişe Geçti

binance.gif

Pazartesi sabahı Asya ticaret seansı sırasında Bitcoin fiyatları 35.000 $ ‘dan biraz utangaç geldi. Yukarı yönlü momentum, varlığın Cumartesi gününün en düşük seviyesi olan 30.300$’a düştüğünü gören düşüşlü bir hafta sonunu izliyor.

Bitcoin fiyatları menzile bağlı kanallarına geri dönerken psikolojik 30 bin dolarlık destek seviyesi güçlü kaldı. Tradingview’e göre basının yayınlandığı sırada, kripto kralı gün içinde %4 artışla 34.500 dolardan işlem görüyordu .

Kripto piyasası analistleri ve grafik uzmanları, destekten gelen büyük sıçramanın ardından bir kez daha yükselişe geçiyor. Analist ‘CryptoHamster’, hem BTC hem de ETH’nin direnç çizgisini yukarı doğru kırdığını kaydetti. Analist , Bitcoin için psikolojik 40 bin dolarlık bariyeri aşması gereken bir sonraki büyük hareketten önce daha fazla yan hareket olacağını ekledi .

Civic CEO’su Vinny Lingham, desteğin tutulmasının bu yıl daha büyük kazanımlara yol açabileceğinden emindi .

“30 bin dolar tutmaya devam ederse, muhtemelen bu yıl 100 bin dolarlık Bitcoin kıracağız!”

Wyckoff Analizi modelinin birikimi aşamalarını işaret eden Messari araştırmacı Mira Christanto belirtti olduğunu “piyasalar teslim oldular sonra … Bitcoin kurtarabilirsiniz.”

Bitcoin’in haftalık mumu, BTC’nin %54 değer kaybettiği altı haftalık gerilemenin ardından olası eğilimin tersine döndüğünü gösteren bir yükseliş sinyali olan bir “çekiç” olarak kapandı .

Stoktan akışa yaratıcı ‘PlanB’, modelinin hala uzun vadeli bir yükseliş eğilimi gösteren bir güncellemesini yayınladı. Geçen hafta analist, fiyatlar modelin alt sınırlarına düştüğü için biraz “rahatsız” hissettiğini, ancak bunların içinde kaldığını söyledi.

Anonim analist, geçen hafta 600 bin takipçisini araştırdı ve onlara Bitcoin’in yıl sonuna kadar hangi fiyata ulaşacağını düşündüklerini sordu. %40’tan fazlası, bu yıl 100.000 doları geçmeyeceğini düşündüklerini söyledi. S2F modeli, bu döngü sırasında ortalama 288 bin dolarlık bir fiyat talep ediyor.

Kripto Piyasaları %3,5 arttı

CoinGecko’ya göre toplam piyasa değeri son 24 saatte %3,5 arttı. Toplam sınır Pazartesi sabahına kadar tekrar 1,4 trilyon dolara ulaştığından, hafta sonu yaklaşık 90 milyar dolar dijital varlıklara geri döndü.

cryptopotato

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif