• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bitcoin SV, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi 01 Nisan 2021

binance.gif

Bitcoin SV bir kez daha 218 dolarlık direnç seviyesini geçmeye çalıştı ve alıcılardan gelen aynı talep 185 dolardan başladı.


218 dolarlık direnç seviyesi, BSV’nin son üç hafta boyunca kuzeye tırmanma girişimlerine inatla direnen bir direniş oldu. Ancak, en son girişimi bazı olumlu sonuçlar verebilir.

OBV onun önceki girişimleri aksine, bu ralli yüksek sürüş önemli talebi vardı belirten bu direnişin önceki ret beri istikrarlı bir yükseliş oldu. RSI yazının yazıldığı anda, 67 değerine dikkat çekti.

208-218 $ ‘lık bölge, 200 $’ ın altında muhafazakar bir stop-loss ile bazı satın alma siparişlerini doldurmak için kullanılabilir. 237 $ ve 257 $ seviyeleri, gerçekleşmesi birkaç gün sürebilecek bir hareketle BSV için kar alma seviyeleri olacak.

 

Dalgalar [WAVES]


4 saatlik grafikte WAVES, Chaikin Para Akışı göstergesi -0.05 değerinin altına düşme tehdidinde bulunsa da yükselen trend çizgisi desteğinin (turuncu) altına düştü . Bu, satıcının hakimiyetini gösteren piyasadan net sermaye akışını gösterir.

Çizilen Fibonacci geri çekilme seviyeleri (beyaz) destek görevi görmeli, ancak kısa vadeli momentum düşüş lehine dönmüş gibi görünüyor. Müthiş Osilatör sıfır sınırının altında düştü. Önceki birikimin en yüksek seviyesi olan 10.45 $ ‘lık bir yeniden test görülebilir. Bu senaryoda, 12.45 $ ‘a geri dönüşü hedefleyen uzun bir pozisyona iyi bir giriş olacaktır.

Dogecoin [DOGE]


Dogecoin, yakın geçmişte önemli bir ticaret hacmine sahip değildi. 20 dönemlik EMA (beyaz), momentumun son zamanlarda ayıları tercih ettiğini göstermek için 50 EMA (sarı) altında hareket ediyordu.

Yön Hareket Endeksi da 20’nin üzerinde -di ile 20 üzerinde yükselen eşiğinde (sarı) ADX gösterdi. Bu yükseliş, devam eden güçlü bir düşüş eğilimini teyit edecek ve 0,049 dolara geçiş daha olası hale gelecektir.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif