• BITCOIN/TL
  724955,159
  % -1,10
 • ETHEREUM/TL
  43228
  % -1,92
 • RIPPLE/TL
  13.68
  % -1,78
 • BITCOIN CASH/TL
  5660.25,474
  % -2,04
 • LITECOIN/TL
  1719.96
  % -3,04
 • COSMOS HUB/TL
  201.99
  % 1,66
 • CARDANO/TL
  6.72
  % -1,72
 • TETHER/TL
  27.12
  % 0,31

Bitcoin Cash, Tezos, Chiliz, NEM Fiyat Analizi 27 Nisan 2021

binance.gif

Bitcoin Cash, Tezos, Chiliz ve NEM gibi piyasanın altcoinleri, son birkaç gün içinde dünyanın en büyük kripto para biriminin fiyat hareketini yakından taklit etti. Bununla birlikte, yazı yazılırken, BTC’nin ve dolayısıyla piyasanın geri kalanının yükseliş trendini devam ettirip ettirmeyeceği hala belirsizdi .

Bitcoin Cash [BCH]

Sürekli bir düşüş trendi, fork paranın değerini grafiklerin altına ittikten sonra, Bitcoin Cash, son 48 saat içinde% 12’nin üzerinde yükselirken bir tür trendin tersine döndüğünü gördü. İster BCH genel pazar yükselişinin ve göstergelerin bulgulara rağmen basın anda, böyle bir yukarı yönlü belli değildi sürdürmek mümkün olacaktır.

Aslında, buna rağmen, altcoin, fiyat listelerinde yerel zirvesinden hala oldukça uzaktaydı ve kripto ticareti, ATH fiyat seviyesinden% 77 daha düşük bir seviyedeydi.

Yukarıda bahsedilen artış sayesinde, Parabolic SAR’ın  noktalı işaretleri piyasadaki boğaların lehine döndü. Aksine, Göreceli Güç Endeksi  , aşırı alım bölgesine doğru gidişatını sürdürdü.

Son zamanlarda bir tanıtım dublörünün Tesla’nın BCH’yi kabul etmesi için Elon Musk’ı cezbetmeye çalışmasının ardından Bitcoin Cash haberlerde yer aldı .

Tezos [XTZ]

Son birkaç ayda Tezos’un CoinMarketCap’in sıralamasında düştüğünü gördü ve altcoin basım zamanında en düşük 36. sırada yer aldı. Söz konusu dönemdeki fiyat performansı iyi olsa da, UNI, MAKER ve AAVE gibi çeşitli DeFi tokenleri de dahil olmak üzere diğer altcoinlerin performansları tarafından gölgede bırakıldı.

Bitcoin Cash örneğinde olduğu gibi, Parabolic SAR’ın  noktalı işaretleri, yükselişteki yükselişin altını çizmek için son 48 saat içinde Tezos için çevrildi. Merakla, Chaikin Money Flow  , grafiklerde 0.40’a şaşırtıcı bir artış kaydetti, bu muhtemelen kripto’nun% 19’luk artışını yansıtıyor.

Fiyat tablolarındaki konumuna rağmen, XTZ’nin sadece 10 gün önce bir ATH’ye ulaştığını belirtmek gerekir.

Son zamanlarda Tezos’ta, özellikle de Ubisoft’un ekosistemine kurumsal bir doğrulayıcı olarak katılmasının arkasında çok fazla dedikodu oldu .

Chiliz [CHZ]

Son 48 saat gördüğümüz CHZ son birkaç seanstır rutin hale getirilmesiyle bazı rangebound eylem rağmen, fiyat listelerinde 18% daha zam. Ticaret hacminde karşılık gelen bir yükselişin olmaması, CHZ’nin basın zamanında grafiklerdeki yükseliş trendini uzatamamasına neden olmuş olabilir.

İken Parabolik SAR’ların  noktalı belirteçler fiyat mumlar ve öngörülen piyasa yükselişinin altında olduklarını, MACD  çizgisi Sinyal hattından uzakta çıkıyordum. Kısa vadede, MACD’nin göstergenin histogramına da tırmanması beklenebilir.

Yakın tarihli bir makalede vurgulandığı üzere, Rakuten ortaklığı ve Aave’nin piyasa değerini altüst etmesi gibi gelişmelerin arkasında, CHZ’nin grafiklerde hareket etmesine rağmen, Chiliz’in piyasasının yükseliş olduğu düşünülebilir.

NEM [XEM]

CoinMarketCap’te 47. sırada yer alan altcoin NEM , ayın 16’sındaki piyasa çapında değer kaybından bu yana keskin bir düşüş trendinin sonunda oldu. İyileştirme çabaları, en önemlisi, son 48 saatteki% 22’lik artış olmak üzere, gecikmiş olsa da, NEM hala yılın başlarında görülen yüksek seviyelerin çok altında bir seviyede işlem görüyordu.

Ticaret hacmi katlanarak artmayı reddederken, XEM’in yakın vadede yerel zirvesine tırmanması zor olacak. Dahası, alt kısım, 1,37 dolarlık ATH’sinden hala% 80’in üzerinde uzaktaydı.

Bollinger Bantlarının  ağzı, bir dereceye kadar fiyat dalgalanması öngörmek için genişlerken, Awesome Oscillator’ın histogramı, yükseliş piyasasında bir artış kaydetti.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif