• BITCOIN/TL
  1145734,132
  % 0,59
 • ETHEREUM/TL
  62689
  % 0,42
 • RIPPLE/TL
  17.98
  % 0,24
 • BITCOIN CASH/TL
  6568,287
  % -0,43
 • LITECOIN/TL
  2076.89
  % -0,91
 • COSMOS HUB/TL
  273.9
  % -2,11
 • CARDANO/TL
  11.3
  % -0,82
 • TETHER/TL
  28.93
  % 0,01

Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Binance Coin Fiyat Analizi 26 Mart 2021

binance.gif

Altcoin piyasası, son birkaç gün içinde biraz düşüş baskısına dayanmak zorunda kaldı. Gibi paralar Bitcoin Cash , Bitcoin SV ve Binance Coin ancak uzun vadeli performans vaat aramaya devam ediyor, ayılar haftanın başında piyasaya hakim tanık oldu.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash’in fiyatı son 24 saatte yüzde 3 artış gördü. Bu, altcoin piyasasındaki artan düşüş baskısının bir sonucu olarak madalyonun geçen hafta katlandığı değer kaybına yanıt olarak geliyor. Yazım sırasında, BCH 474.5 $ ‘dan işlem görüyordu ve 468 $’ da desteği test ediyordu.

Bu aralık direnişe çevrilirse, madeni paranın BCH’nin değerini 424 dolara kadar indiren başka bir fiyat düşüşüyle ​​uğraşması gerekebilir. 590 $ fiyat aralığı muazzam bir direnç göstermeye devam ediyor; Bir yükseliş trendi gerçekleşecekse, BCH bu seviyeyi denemek ve geçmek zorunda kalabilir.

 

Bollinger Bantları birkaç hafta önce oldukça genişti ve yazım sırasında önemli ölçüde daraldı, bu da BCH piyasasında düşük volatiliteye işaret ediyor. MACD göstergesi düşüş eğilimi gösterdi ve madeni para için kısa vadeli bir fiyat düzeltmesine işaret etti.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV’nin fiyat hareketi, geçtiğimiz ay boyunca artan volatilite gördü. Birkaç gün önce, piyasadaki güçlü düşüş fiyatı aşağı çekti; BSV 194 dolardan işlem görüyordu. Madeni para şu anda 180 $ ‘lık desteğe yakın ve eğer fiyat geri dönüp bir kurtarma çalışması başlatırsa, yakında 215 $ fiyat aralığını ihlal etmeye çalışmak zorunda kalacak. Geçmişteki emsalleri hesaba katarsak, 215 – 254 $ aralığının çok fazla direnç gösterdiği açıktır.

MACD göstergesi düşüş eğilimi gösterdi; ancak, şu anda madeni para için bir trendin tersine çevrilmesi göz ardı edilemez. RSI göstergesi ise aşırı satım bölgesinden uzakta nötr bölgede kalmaya devam etti.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin’in fiyatı geçtiğimiz hafta yüzde 8 düşüş kaydetti; ancak, yazı yazılırken, kripto para toparlanma sürecindeydi ve 242,3 dolardan işlem görüyordu. BNB’nin yüzleşmesi gereken bir sonraki kilit direnç seviyesi 295 $ ‘dır. Madeni para için 223 dolarlık güçlü destek var. Düşüş baskısının aşırı yüksek olması durumunda, BNB bu aralıkta dikkatli olmalı çünkü bir sonraki güçlü destek seviyesi 122 dolar civarında. Bununla birlikte, şu anda böylesine sert bir düşüşün şansı yok denecek kadar az.

EMA şeritleri mevcut işlem fiyatının altına düştü ve 223 $ fiyat aralığı civarında destek sunuyor. Öte yandan MACD göstergesi, düşüş eğilimi kaydettikten sonra düşmeye devam ederken güçlü bir düşüş hissine işaret ediyor.

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif