• BITCOIN/TL
  1089449,692
  % -0,44
 • ETHEREUM/TL
  58848
  % -0,12
 • RIPPLE/TL
  17.41
  % -1,20
 • BITCOIN CASH/TL
  6413.19,470
  % -0,96
 • LITECOIN/TL
  2003.82
  % -0,83
 • COSMOS HUB/TL
  268.5
  % 0,87
 • CARDANO/TL
  10.84
  % -2,88
 • TETHER/TL
  28.86
  % -0,19

Bitcoin, Binance Coin, Polkadot Fiyat Analizi 30 Haziran 2021

binance.gif

Son 24 saatte %1.1 düşüş kaydeden küresel kripto piyasası kapağı ile, yazının yazıldığı sırada 1,47 trilyon dolar değerindeydi. Bitcoin’in işlem hacmi son 24 saat içinde %11 düşerken, piyasa değeri %2.61 düştü. Binance Coin, satın alma baskısında bir düşüş kaydederken, nihayet DOT’un 4 saatlik ticaret grafiği, basın zamanında karışık okumalar verdi.

Bitcoin [BTC]

King token 24 saat içinde %2,5’in üzerinde düştüğü için Bitcoin’in toparlanması durdu. Buna rağmen BTC, 35.000 $ fiyat seviyesinin hemen altında işlem görüyordu. Kripto fiyatında daha keskin bir düşüş, BTC’nin tekrar 34.000 $ seviyesinin altında ticarete geri döneceği anlamına gelir.

Basın zamanında, Bollinger Bantları çizelgelerde bir yakınsama hayal etti. Bununla birlikte, bantlar, bir dereceye kadar yakın vadeli fiyat oynaklığını gösterecek kadar genişti. Chaikin Para Akışı yazılı, ayrıca BTC süredir düşüş eğiliminde tutmak anlamına geliyordu bir bulgunun anda sermaye akımlarını azaltarak resimde.

Müthiş Osilatörde kırmızı sinyal çubuklarının ortaya çıkması, yeni bir düşüş momentumu oluşumuna işaret etti.

Binance Coin [BNB]

İken Binance Para basın anda, son birkaç gün içinde düzensiz gül, bozuk para 24 saat içinde% 4,6 oranında düşmüştü. Fiyattaki bu düşüş, kripto paranın toparlanmasını geriye doğru itti ve BNB, basım zamanında 291 $ olarak fiyatlandırıldı.

Bollinger Bantları bazı yakınsama olasılıkla yakında beklenen ile paralel olarak kaldı. Dolayısıyla, madeni para sınırlı bir fiyat aralığında hareket edebilir. Kırmızı sinyal çizgilerinin ortaya çıkmasıyla Awesome Osilatör’de yükseliş momentumunun düşüşü gözlemlendi .

Alt’ın fiyatı düştüğü gibi , Göreceli Güç Endeksi de nötr çizgiye doğru hafifçe düştü ve bu bulgu BNB piyasasında satın alma baskısında marjinal bir düşüşe işaret etti.

Polkadot [DOT]

Geçen hafta DOT , fiyatta %7’lik bir artış kaydetti ve yazının yazıldığı sırada 15.77$’dan işlem görüyordu. Madeni para nihayet bir gün önce 16.19 dolarlık direnç seviyesini kırarken, yazı yazılırken DOT tekrar söz konusu seviyenin altına düşmekle tehdit ediyordu.

MACD en Histogram, hatta basın anda, gösterge olarak farklı bir resim gösterdi zayıf boğa ivme dikkat sürdürdü. Fiyat daha da düşmeye devam ederse, gösterge düşüş momentumunun başlangıcını kaydedebilir.

Bollinger Bantları sikke kısıtlı fiyat bandı içinde hareket anlamına geliyordu ki, paralel olarak kaldı. Chaikin Para Akışı  sıfıra doğru düşerken , varlığın son 24 saatte değer kaybetmesiyle sermaye girişleri düştü .

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif