• BITCOIN/TL
  561454,387
  % -1,40
 • ETHEREUM/TL
  38699
  % -0,68
 • RIPPLE/TL
  10.56
  % 3,32
 • BITCOIN CASH/TL
  2333.87,416
  % -0,65
 • LITECOIN/TL
  1844.96
  % -2,31
 • COSMOS HUB/TL
  218.46
  % -1,41
 • CARDANO/TL
  7.76
  % -0,16
 • TETHER/TL
  20.72
  % 1,51

Bir Grup Hayran XRP’nin Sanal Para birimi olarak Kabul Edilmesi İçin İmza Kampanyası Başlattı

binance.gif

Token fiyatları düşerken ve Ripple mahkemeye hazırlanırken, bir grup XRP tutkunu, Ripple’ın kayıtsız bir menkul kıymet teklifi gerçekleştirdiğini iddia eden son SEC davasıyla ilgili Beyaz Saray açıklamasını zorlayabilecek bir dilekçe etrafında birleşti.

Beyaz Saray tarafından yürütülen We the People web sitesinde “Biz İnsanlar federal hükümetten XRP’yi, sanal para birimi, bir para birimi olarak kabul etmesini istiyoruz” başlıklı bir imza kampanyası düzenlediler ve şu ana kadar 10.000 imza toplandı.

Obama yönetimi tarafından 2011 yılında oluşturulan We the People, kullanıcıların 30 gün içinde 100.000 imzaya ulaştıktan sonra resmi bir Beyaz Saray yanıtı vermesini sağlayacak dilekçeler oluşturmalarına izin veriyor.

“JW” tarafından oluşturulan XRP dilekçesi, SEC’in XRP’nin para birimi olduğuna dair önceki bir FinCEN tespitine atıfta bulunarak “anlamsız” davasını “durdurmasını” talep ediyor. Dilekçe aynı zamanda XRP’nin hızla kötüleşen pazar kapağına da atıfta bulunuyor – T heTIE’den Joshua Frank’in “tüm zamanların en büyük üçüncü çöküşü” olarak adlandırdığı bir çöküş ve “telafisi mümkün olmayan zarar ve zararlara maruz kalan yüz binlerce sıradan Amerikalı” . ”

Ripple, Şubat ayındaki bir ön duruşma konferansına hazırlanırken imza kampanyası , uzun ve çekişmeli bir yasal süreç olduğunu kanıtlayabilecek ilk şeylerden biri. SEC’in 22 Aralık’ta dava açmasının ardından, XRP’yi listeden çıkaran büyük borsaların sayısı artmaya devam ediyor ve Ripple, yatırımcıları ve basını herhangi bir sonuca varmadan önce şirketin hikayesini duymayı beklemeye teşvik eden bir bildiri yayınladı .

Yasal süreç ilerledikçe, dilekçe imzalayanlar çok az seçenekle karşılaşıyorlar. Bir redditorün açılaması;

“Bir milyon imza alabileceğinizi hissediyorum ve bu hiçbir şey yapmaz. Bununla birlikte, ben imzaladım.”

cointelegraph

 

binance.gif