• BITCOIN/TL
  552583,669
  % -2,36
 • ETHEREUM/TL
  38950
  % -1,28
 • RIPPLE/TL
  10.95
  % -2,80
 • BITCOIN CASH/TL
  2351.03,420
  % -2,33
 • LITECOIN/TL
  1878.42
  % -4,24
 • COSMOS HUB/TL
  214.56
  % -4,90
 • CARDANO/TL
  7.55
  % -4,57
 • TETHER/TL
  21.44
  % 1,60

Binance’nin Bir Haftada 2 Defa Çökmesine Yatırımcılar Çok Öfkeli

binance.gif

Binance bugün geçici bakım için beklenmedik bir şekilde düştü. Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, API uç noktasında bir sorun olduğunu belirtti.

Kazanın ardından kullanıcılar, kaybedilen fırsatların telafisini talep etmek için sosyal medyaya koştu.

Hizmet Kesintisi Binance Yatırımcıları için Kayıplara Neden Oluyor
Binance, 21 Aralık’ta 14:04 UTC’de, “para yatırma, çekme, spot ve marjin ticareti, P2P ticareti, OTC Portal ticareti, tasarruflar ve itfa ve alt hesaplardan varlık transferlerinin tamamen askıya alındığını duyuran bir bildiri yayınladı. marj hesapları, vadeli işlemler ve fiat cüzdanlar. ”

Vadeli işlem ticareti etkilenmedi. Binance, yatırımcılara gün içinde bir noktada “siparişleri iptal etmelerine, para yatırma ve çekme işlemlerini yapmalarına ve alım satım devam etmeden önce varlık transferleri yapmalarına” izin vermek için 30 dakika önceden bildirimde bulunulacağını söyledi. Ticaret 18:00 UTC’de yeniden başladı.

Ancak, birçok günlük tüccar için bu yeterince iyi değildi.

Binance kullanıcıları, 21 Aralık’ta ani bir kesinti döneminde kapanan ticaret nedeniyle büyük kayıplardan şikayet etmek için Twitter’a başvurdu.

Tüccarlar dalgalı fiyatlardan yararlanamadılar ve birçok tüccar, alım satım yapılamıyorken son zamanlarda listelenen JUV tokeninin fiyatındaki büyük düşüş nedeniyle zarar iddia etti.

Umarım JUV dökülmez. OMFG …… .. Kaybımızdan kim sorumlu ?????

– Nied ~ (@Niederknien) 21 Aralık 2020

CZ, kullanıcılara fonların ve kullanıcı verilerinin sağlam olduğu konusunda güvence verirken, kesinti süresi birçok kullanıcının JUV token fiyatları% 30 oranında düştüğü için satış şansını kaçırmasına neden oldu.

ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!!

ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!! ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!! ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!! ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!! ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!! ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!! ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!! ZARARLARIMIZI TAZMİN EDİN !!!!!!

Juv% 30 dökümü??

– YeniDünya (@cryptoparafist) 21 Aralık 2020

Twitter kullanıcısı Farhan Zubair, JUV’ye “kazadan sadece birkaç dakika önce” satın aldığını belirterek, “% 5 zararla satış yapabileceğini” ekledi, ben de öyle yapıyorum. Şimdi tüm kaybı üstlenmek zorundayım. Tamamen önlenebilir bir kayıp. ”

Diğerleri kendilerini tasfiye edilmenin eşiğinde buldular. Başka bir Twitter kullanıcısı Roy The Boy, Crypto Briefing’e konuştu ve kesinti nedeniyle Binance’e olan inancını kaybettiğini söyledi.

Bize çok paraya mal oldu efendim

– Roy The Boy (@Roychengyouzhe) 21 Aralık 2020

Roy, Crypto Briefing’e, “sistem sadece sıkıştığında” herhangi bir uyarı yapmadan The Graph token ticareti yaptığını söyledi.

Grafik jetonu bugün şimdiye kadar% 17.88 değer kaybetti ve Roy, gelecekte ticaret için DeFi alternatifleri arayacağını belirtiyor. Bu, Binance’in geçen hafta ikinci düşüşü ve 16 Aralık’ta yüksek ticaret hacmiyle çöktü.

cryptobriefing

binance.gif