• BITCOIN/TL
  762461,592
  % 1,24
 • ETHEREUM/TL
  45266
  % -0,61
 • RIPPLE/TL
  14.65
  % 3,46
 • BITCOIN CASH/TL
  6332.5,203
  % -0,83
 • LITECOIN/TL
  1767.11
  % -2,46
 • COSMOS HUB/TL
  192.11
  % -2,35
 • CARDANO/TL
  7.09
  % -1,03
 • TETHER/TL
  27.56
  % 0,23

Binance Tarafından Desteklenen Kripto Başlangıcı Yeni Ethereum Tabanlı Varlığın Airdrop’unu Başlattı

binance.gif

Binance Labs tarafından desteklenen bir girişim, yeni bir Ethereum tabanlı kripto varlığı içeren bir airdrop başlatıyor.

Marlin Protokolü, verim kısıtlamalarını hafifletmeyi ve çeşitli blok zincirlerinin performansını artırmayı amaçlayan bir ölçeklendirme çözümüdür .

Proje şimdi olduğu başlayan  Marlin zaten çeşitli blockchains üzerinde kripto varlıklarını koyuyorsunuz insanlara (MPOND) belirteçleri bir hava yardımı sunmaya.

Dutta, mümkün olduğunca çok blok zincirini desteklemeyi planladıklarını söylese de, Marlin şu anda Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT), IRISnet (IRIS), Matic Network (MATIC), Fantom (FTM) ve Near adlı token dağıtım platformunu destekliyor. Flowmint.

Dutta, Marlin’in önümüzdeki iki yıl içinde önemli miktarda MPOND token dağıtmayı planladığını belirtiyor.

“Marlin token MPOND’un oluşum arzının% 20’si, önümüzdeki 24 ay içinde FlowMint aracılığıyla farklı blok zinciri topluluklarına dağıtılacak. Uygun doğrulayıcılara pay veren veya yetki veren uygun platform jetonlarının sahipleri, bir Marlin düğümünü çalıştırmak veya yönetişime katılmak için kullanabilecekleri MPOND ile ödüllendirilecektir. “

Marlin Labs başkanı, düğüm operatörlerinin ağa ve röle verilerine katılmak için MPOND’a pay vermesi gerektiğini söylüyor. Marlin jetonları şeklinde sübvansiyonların yanı sıra içeriği aktaran kullanıcılardan ücret alırlar. Ayrıca MPOND sahipleri, Marlin ekosisteminin yönünü etkileyebilecekleri merkezi olmayan bir otonom organizasyona (POND DAO) da katılabilirler.

Temmuz 2019’da Marlin , Binance’in girişim kolu Binance Labs, dijital varlık yönetimi şirketi Arrington XRP Capital, erken aşama girişim şirketi Electric Capital ve kurumsal yatırım şirketi NGC Ventures’ın katılımına tanıklık eden bir başlangıç ​​turunda 3 milyon dolar aldı.

dailyhodl

binance.gif