• BITCOIN/TL
  597552,642
  % -2,98
 • ETHEREUM/TL
  40081
  % -1,52
 • RIPPLE/TL
  10.67
  % -0,39
 • BITCOIN CASH/TL
  5925.01,157
  % -2,15
 • LITECOIN/TL
  1867.15
  % -1,84
 • COSMOS/TL
  346.31
  % 1,94
 • CARDANO/TL
  20.8
  % -1,05
 • TETHER/TL
  9.53
  % -2,83

Binance Staking, IOST Blok Zincirine Katılıyor

binance.gif

Hacme dayalı en büyük küresel dijital varlık borsası olan Binance, IOST ile ortaklığını daha da geliştirmeyi seçti. IOST projesi, popüler stake etme programına eklenecek en yeni proof-of-stake platformudur . Binance kullanıcıları, Binance platformunda IOST hissesini paylaşabilecek ve IOST ödülleri kazanmaya hak kazanacak.

Binance ve IOST toplulukları, bir lansman etkinliğine katılarak bu güçlendirilmiş ortaklığı ve dönüm noktasını kutlayabilir. Binance bir ödül havuzunu paylaşacak ve katılımcılar % 54’e kadar APY kazanabilecek.

Binance stake havuzundan sağlanan artan stake miktarı, gelecekte IOST ağına ve IOST fiyatına daha fazla istikrar katacak.

IOST’un pay sahibi ekonomisi ve gelişimi

Huobi Madencilik Havuzu, OKEx Madencilik Havuzu ve Bithumb gibi diğer önde gelen madencilik havuzlarıyla derinlemesine işbirliğinin ardından, uzun zamandır beklenen Binance hissesi, IOST ekosistemine olumlu bir katkı sağlayacak ve ona destek ve istikrarı artıracak.

Temmuz 2019 yılında kısa bir süre mainnet başlatılması sonra, kayboldular zaten küresel dahil olmak üzere birden ana blockchain kurumlarla sıralamalarını staking birinciliği düzenlenen StakingRewards ve BlockBeats ve sıralanır dahil 80+ diğer projeler arasında yer No. 1 EOS ve Tron.

IOST, 2019’da ana ağını piyasaya sürdüğünden bu yana, dünya çapında yaklaşık 20 ülkeden 400’den fazla ortak düğümün ekosistemine katıldığını söylüyor. Ve bu ortak düğümler arasında kripto değişimleri, medya platformları, en iyi teknoloji ekipleri ve daha fazlası bulunur.

Kurumsal düzeyde, inandırıcılığa dayalı blok zinciri, Ethereum , EOS ve Tron ile birlikte zengin bir kullanıcı tabanı ve gerçek uygulanabilirliği olan “dört büyük” halka açık zincirden biri olarak görülüyor . Yoğun kripto sahnesinin ortasında, IOST, akıllı sözleşmede bir lider olarak ortaya çıkıyor ve sayısız hükümet işbirlikleri ve küresel kurumsal ortaklıkları ile tanınan dünya lideri bir kamu zinciridir.

Her performans açısından, kurumsal düzeyde ağ, bazı ölçümlerde Ethereum’u karşılaştırır ve hatta aşar.

Bunun için, Çin’in CCID’sinin sonuç sıralaması, IOST’u Temel Teknoloji kategorisi altında en iyi blok zinciri platformu olarak sıraladı ve Ethereum, EOS ve ajans tarafından değerlendirilen diğer tüm akıllı sözleşme platformlarından daha iyi sıralandı.

Geliştirme ekibinin daha iyi, yenilikçi ve bu alanda en iyisi olma arzusunu yansıtan bir ürün sunma kalitesini ve becerisini gösterir.

IOST’un piyasaya sürülmesinden bir aydan kısa bir süre sonra IOST, Binance’te listelendi ve kısa süre sonra Binance Charity Alliance gibi çeşitli karşılıklı etkinliklerde gösterilen stratejik bir ittifak kurdu . Gelecekte iki şirket arasında daha fazla gelişmenin kıvılcımlanacağını varsaymak mümkündür.

beincrypto

binance.gif