• BITCOIN/TL
  745481,295
  % 3,91
 • ETHEREUM/TL
  45549
  % 4,25
 • RIPPLE/TL
  13.95
  % 1,94
 • BITCOIN CASH/TL
  6623.73,680
  % 5,53
 • LITECOIN/TL
  1786.71
  % 2,78
 • COSMOS HUB/TL
  195.69
  % 3,19
 • CARDANO/TL
  6.85
  % 2,82
 • TETHER/TL
  27.39
  % 0,35

Binance, Para Yatırma ve Çekme İşlemleri İçin Polygon Mainnet Entegrasyonunu Tamamladı

binance.gif

Önde gelen kripto para borsası Binance,  Ethereum ölçeklendirme ağının ana ağ belirtecinin para yatırma ve çekme işlemlerini desteklemek için Polygon ana ağının entegrasyonunu tamamladı 

Binance Artık MATC Mainnet Token’ı Destekliyor

Cuma günü CryptoPotato ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre , Binance kullanıcıları artık MATIC ana ağ belirteci ile para yatırma ve çekme işlemi yapabilecekler. 

Ayrıca SushiSwap, Aave, Curve ve Balancer gibi çeşitli DeFi dApp’lerini Polygon Ethereum Matic köprüsünü kullanmak zorunda kalmadan ve nispeten düşük bir maliyetle kullanabilecekler.

Polygon’un ana ağ entegrasyonunun tamamlanmasıyla Binance, ağı benimsemek için Coinbase , OKEx, Huobi ve Trust Wallet dahil olmak üzere büyüyen saygın kripto borsaları ve cüzdan sağlayıcıları listesine katıldı .

Binance, kullanıcıların MATIC’in ana ağ jetonunu yatırmasına ve çekmesine izin vermenin yanı sıra , ERC20, BEP2 ve BEP20 MATIC jetonlarının yatırılmasına ve çekilmesine izin vermeye devam edeceğini belirtti .

Kripto Kabulünü Sürdürmek

Polygon, daha önce Matic olarak bilinen bir Ethereum ölçeklendirme ve altyapısıdır. Ağ, portföyündeki en iyi oyuncuların bir listesiyle hızla kripto endüstrisinde en yaygın olarak benimsenen blok zincirlerinden biri haline geliyor.

Proje, geliştiricilere Ethereum ağı ile uyumlu çeşitli zincirler oluşturmak ve bağlamak için çeşitli araçlar sağlar. Polygon’un Proof-of-Stake (PoS) taahhüt zinciri şu anda Infura, Metamask, Alchemy, Etherscan ve daha pek çoğu tarafından desteklenmektedir.

Projenin esneklik ve bağımsızlık için tasarlandığını iddia ettiği ölçeklendirme çözümleri, şu anda 13,5 milyondan fazla benzersiz kullanıcı ve 350 milyondan fazla işlemle 450’den fazla dApp tarafından benimseniyor.

Poligon son zamanlarda manşetlerde. Bağımsız zincirler, yan zincirler ve diğer Katman-2 çözümleri için genel amaçlı bir blok zinciri geliştirmeyi planladığını açıkladıktan sonra proje , küresel merkezi olmayan oyun ve NFT pazarlarını büyütmeye odaklanan yeni bir blok zinciri birimi başlattı .

Bu ayın başlarında, Polygon , dünyanın dört bir yanındaki müşterilere fiat-USDC arasında bir rampa sağlamak için önde gelen blok zinciri ödeme sağlayıcısı Wyre ile ortaklık kurdu .

cryptopotato

binance.gif