• BITCOIN/TL
  770750,532
  % 3,92
 • ETHEREUM/TL
  47458
  % 3,40
 • RIPPLE/TL
  14.42
  % 1,82
 • BITCOIN CASH/TL
  6684.94,155
  % 2,74
 • LITECOIN/TL
  1863.71
  % 3,05
 • COSMOS HUB/TL
  207.08
  % 4,54
 • CARDANO/TL
  7.28
  % 3,95
 • TETHER/TL
  27.47
  % 0,18

Binance Labs, DeFi Startup MOUND için 1,6 Milyon Dolarlık Fon Sağlıyor

binance.gif

Binance kripto para borsasının risk sermayesi olan Binance Labs, Pancake Bunny’nin arkasındaki protokol olan MOUND DeFi başlangıcı için 1,6 milyon dolarlık stratejik finansman turunu tamamladı. Yatırım, Binance Labs’ın DeFi ve blockchain altyapısını teşvik etmeye yönelik devam eden girişiminin bir parçasıdır. Binance Labs’a ek olarak, finansman turu IDEO CoLab, Andrew Lee ve SparkLabs gibi yatırımcıların ilgisini çekti.

Binance Labs, MOUND’a 1,6 Milyon Dolarlık Yatırım Getiriyor

13 Nisan’da yapılan bir duyuruda Binance Labs, DeFi başlangıcı için 1,6 milyon dolarlık stratejik yatırım turuna öncülük ettiğini bildirdi.

MOUND, Binance Akıllı Zincirinde bir getiri platformu olan Pancake Bunny’nin arkasındaki yenilikçi ekiptir . Geçen ay, Pancake Bunny, günlük aktif kullanıcı sayısında 20.000’den fazla kullanıcı dahil olmak üzere, kilitli toplam değerde (TVL) 1 milyar doların üzerinde artış sağladı.

 

Finansman turu, IDEO CoLab, SparkLabs ve Handshake kurucu ortağı Andrew Lee ve SparkLabs’ın yatırımlarını çekti.

READ   Binance, BSC’deki Projeleri Desteklemek İçin 100 Milyon Dolarlık Hızlandırıcı Fonu Oluşturuyor

Ortaklığa değinen Binance Labs Başkanı Wei Zhou şunları söyledi:

“MOUND’daki (Pancake Bunny) olağanüstü büyümeden, özellikle MOUND’un Binance Akıllı Zincir (BSC) kullanıcıları için değer yaratma becerisinden etkilendik. Yatırım yapma kararımız, MOUND ekibinin yürütme ve ürün uzmanlığındaki yüksek derecemize dayanmaktadır. Pancake Bunny ile BSC’de DeFi’yi bir sonraki seviyeye taşımak için sabırsızlanıyoruz. “

Binance Akıllı Zincirinde Yenilikçi DeFi

MOUND, Pancake Bunny platformunun devam eden geliştirme ve optimizasyonunu optimize ederken, çapraz zincir teminatlandırma ve akıllı kasalar dahil olmak üzere yeni, son teknoloji özelliklerin ve ürünlerin sunumunu hızlandırmak için stratejik yatırımı kullanacak.

MOUND CEO’su ve Kurucu Ortağı Jun Hur şu yorumu yapıyor:

Binance Akıllı Zincir tarafından sağlanan devasa getirileri yeni pazarlara taşımak için Binance ile ortaklık yapmaktan son derece heyecanlıyız. Oyun, uygulama ve finans sektörlerindeki onlarca yıllık deneyimiyle MOUND, tasarım ve canlı hizmet için kullanıcı merkezli bir yaklaşıma kendini adamıştır. “

  İflasla Yüzleşen Lübnan Bankası’nı OKU , Bitcoin Kurtarıcısı Oluyor

Bu stratejik yatırım ile Binance ve MOUND, Binance Akıllı Zincir üzerinde DeFi’yi inovasyon için birlikte çalışacak.

cryptoknowmics

binance.gif