• BITCOIN/TL
  764853,454
  % 1,37
 • ETHEREUM/TL
  45386
  % -0,41
 • RIPPLE/TL
  14.65
  % -0,70
 • BITCOIN CASH/TL
  6439.82,406
  % 1,59
 • LITECOIN/TL
  1774.12
  % -1,36
 • COSMOS HUB/TL
  191.51
  % -1,43
 • CARDANO/TL
  7.13
  % -0,34
 • TETHER/TL
  27.56
  % 0,00

Binance’ den Polkadot’un (DOT) Plasm Ağı İçin 2.4 Milyon Dolarlık Fon Desteği

binance.gif

Binance, Polkadot platformunu temel alan çoklu sanal makineli akıllı sözleşme platformu Plasm Network için 2,4 milyon dolarlık A Serisi fon sağladı .

Rapora göre, Plasm Ağı, EVM uyumlu, birlikte çalışabilir ve ölçeklenebilir bir ağ olacak şekilde tasarlandı. Zk Rollups ve Optimism Virtual Machine (OVM) gibi layer2 çözümlerine göre tasarlanmış ve temel alınmıştır.

Bu yatırım , Polkadot ağındaki projelerin desteklenmesi için Binance Lab’ın 10 milyon dolarlık fonunu üstlendiği ilk yatırım olacak .

Plasm’ın ölçeklenebilirliğini iyileştirme

Fon, Plasm Network’ün Binance ve Polkadot toplulukları arasında köprü kurmasına, kaynakları ve iş geliştirmeyi genişletmesine, araştırma ve geliştirmeyi hızlandırmasına ve daha fazla BTC ticaretini kolaylaştırmasına yardımcı olacak .

Ağ, Ethereum ve katman2 ölçeklendirme çözümlerine destek sağlamak için lanse edilen bir para-zincir çerçevesidir.

Binance Labs, Binance kripto borsasının kuluçka merkezi ve risk sermayesidir . Geçen yıl ağustos ayında şirket , merkezi olmayan bir akış protokolü olan Audius’a 1.25 milyon dolar yatırım yaptı . İki ay sonra, MathWAllet’in arkasındaki çok zincirli bir varlık merkezi MATH için 12 milyon dolarlık bir finansman turuna öncülük etti.

Polkadot’un tokeni DOT tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Binance Labs dışında, PAKA Ventures, Digital Finance Group, LongHash ve HashKey’den kayda değer başka katılımcılar da vardı.

Plasm, tek bir blok zinciri üzerine kurulu ağlara kıyasla daha iyi ölçeklenebilirlik sağlamak için çoklu zincir teknolojisini kullanan bir blok zinciri ağı olan Polkadot ekosistemini kullanacak.

Binance Labs Başkanı Weigh Zhou, ağı överek geliştirme hakkında yorum yaptı.

Plasm Network’ün lansmanından bu yana büyümesinden çok etkilendik.

Ayrıca, Binance’in Plasm’i destekleyerek Polkadot ekosisteminin desteğine olan bağlılığını gösterdiğini belirtti. Binance, her iki şirketin de endüstri büyümesine yönelik taahhütlerinin bir parçası olarak Polkadot ile çalışmaya devam edecek.

Finansmana yanıt olarak, Polkadot’un yerel tokeni DOT piyasada yükseldi, 24 saat içinde% 20 kazanç sağladı ve 23,80 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ayrıca daha fazla insanın DOT’a yatırım yapmasına da yol açabilir .

invezz

binance.gif