• BITCOIN/TL
  741423,620
  % 3,22
 • ETHEREUM/TL
  45333
  % 4,00
 • RIPPLE/TL
  13.97
  % 2,27
 • BITCOIN CASH/TL
  6575.55,722
  % 5,01
 • LITECOIN/TL
  1792.25
  % 3,49
 • COSMOS HUB/TL
  195.11
  % 2,70
 • CARDANO/TL
  6.85
  % 2,37
 • TETHER/TL
  27.45
  % 0,56

Binance Coin, Cosmos, DASH Fiyat Analizi 07 Temmuz 2021

binance.gif

Piyasadaki çoğu kripto para birimi, son 24 saat içinde konsolide fiyat hareketlerine dikkat çekiyor ve bazı sabit kazançlar da görülüyor. Örneğin Binance Coin ve DASH’ın işlem hacimleri son 24 saatte %110 ve %10 artarken, ATOM’un işlem hacmi %50,40 düştü.

Binance kısa süre önce AB’nin SEPA ağından yapılan ödemeleri geçici olarak askıya aldıktan sonra manşetlere çıktı.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin , son birkaç gün içinde konsolide bir işlem aralığına sahipti, ancak altcoin, fiyatı 24 saat içinde %5 oranında yükseldikten sonra bir yükseliş eğilimi işaretleri gördü. Yazının yazıldığı sırada, varlık sadece bir haftada %11,2 değer kazanarak 334.01$ olarak fiyatlandı.

Piyasa boğaları fiyatı daha da yukarı itmek için etrafta dolaşırsa, madalyonun bir sonraki direnç seviyesi 364.20 dolar olur ve token değerlemede düşerse dayanabileceği destek seviyesi 290 dolar olur. Oynaklıkla ilgili olarak, Bollinger Bantları küçük farklılıklar kaydetti ve bir miktar piyasa oynaklığı dönemine işaret etti.

Kriptonun fiyatı yükselişte olduğundan, şamdanların altında noktalı çizgiler göründüğünden Parabolik SAR da yükseliş eğilimi gösterdi. Müthiş Osilatör parladı BNB listelerinde yükselmek başlamıştı itibaren olarak 5 Temmuz açıkça yükseliş sinyalleri.

Cosmos [ATOM]

ATOM’un yükseliş trendi, kripto para son 48 saat içinde 13.20 dolar civarında seyrederken durdu. Teknik analiz tablolarından da görüldüğü gibi çok fazla fiyat hareketi olmamıştır. Dijital token, son 24 saatte %2.1 düşüş kaydetti ve 13.21 dolardan işlem görüyordu. 26 Haziran’dan bu yana istikrarlı bir şekilde yükselmesine rağmen, madeni para, boğaların 14.97 $ direnç seviyesini geçmesini sağlayamadı.

Göreceli Güç Endeksi tarafından görülen satın alma baskısındaki düşüşe rağmen, satın alma gücü piyasada hala oldukça yaygındı . Altcoin, son iki hafta içinde iki kez aşırı alım bölgesindeydi ve alıcılar hala piyasadaki satıcıları aşıyor. Chaikin Para Akışı ayrıca yazı sırasında, sermaye girişlerinin düşüş kaydetti.

Kripto varlığı önemli bir fiyat hareketi kaydetmediği ve hafif bir düşüş eğiliminde olduğu için Müthiş Osilatör bir düşüş sinyalinin başlangıcını kaydetti.

DASH

DASH’ın fiyat hareketi, anlık destek ve direnç seviyeleri arasında gidip geldi. 130 dolarlık destek seviyesini ve 146 dolarlık direnç seviyesini geçmedi. Son bir hafta içinde, madeni paranın fiyatları sadece %1.2 arttı ve yazı yazılırken, saatlik %0.5’lik bir kazanç kaydettikten sonra yeşilde işlem görüyordu.

Fiyat konsolide olurken, bu duruma pazara giriş noktası olarak bakacakları için pazar alıcıları cezbetti. Chaikin Para Akışı kaydetti çıkışlarının üzerinde sermaye girişlerinin aşırı bir artış. MACD işaret 7 Temmuz’da bir boğa çaprazlama ve gösterge üzerinde bir boğa sinyalinin ortaya çıkması.

Yükseliş sinyaline karşılık olarak, Parabolik SAR , mum çubuklarının altında noktalı bir çizginin varlığının ve buna bağlı olarak bir yükseliş trendinin altını çizdi .

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif