• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Binance % 20 Komisyon İndirimi (Sitemize özel)

binance.gif

Kullanışlı bir mobil uygulaması olan, güvenilir bir kripto para borsası arayışına girdiyseniz sizi kripto para borsalarının lideri Binance ile tanıştıralım. Binance, kullanıcı sayısı en fazla olan ve bunun yanında al-sat işlemlerinden en düşük komisyon ücreti alan bir borsadır.

Özellikle Türkiye’de faaliyet gösteren bazı yerli borsalardaki sorunlar nedeniyle birçok kullanıcı Binance üyelik işlemleri için araştırma yapmaktadır.

Öncelikle Binance %20 referans linki şeklinde bir arama yapmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Zira Binance’te al-sat işlemlerinde komisyon oranı az olsa da çok fazla al-sat işlemi yapacağınızı dikkate alarak mutlaka referanslı bir linkten üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Binance %20 referans kodu ile https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YZLO35M6 bu bağlantıdan üye olarak ömür boyu kullanabileceğiniz komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

Binance’in komisyon oranları aşağıdaki gibidir;

ÜyeliğinizKomisyon oranıAçıklamaDetay
Yeni üye (basic)%0.10Binde 1Standart üyelerden al-sat işlemlerinde alınan komisyon oranı
Yeni üye (basic)%0.075Binde 0.75Hesabınızda küçük miktarda BNB tutup, komisyon ödemeleri için BNB kullanmanız durumunda komisyon oranı
Yeni üye (basic)%0.060Binde 0.60%20 referans linki ile üye olmanız durumunda komisyon oranı

 

Binance Komisyon İndirimi Avantajları

Binance’in üyelere paylaştırabileceği en yüksek komisyon indirimi oranı %20’dir. Bunu tıkladığınız linkte referans kimliği altında yer alan “Komisyon indirimi oranınız 20%” uyarısında görebilirsiniz. Eğer bu alanda hiçbir şey yazmıyorsa o kod size %0 komisyon indirimi veriyor demektir. Binance’te avantajlı komisyon oranı %20’dir.

Şimdi bunu bir örnekle açıklayalım;

Binance hesabınıza 500 USDT yatırdığınızı farzedelim. Bir hafta boyunca 500 USDT ile 20 alış 20 de satış işlemi yaparsanız toplamda 500 dolarlık 40 işlem yaparsınız. Yarattığınız işlem hacmi de 500 x 40 = 20.000$ olur.

 • Referanssız linkle üye olursanız Binance sizden 20 dolar komisyon keser.
 • %20 referanslı linkle üye olursanız komisyon miktarı 16 dolara düşer.
 • %20 referans linkle üye olduktan sonra cüzdanınızda bir de küçük miktarda da olsa (10 dolar yeterli) BNB coin bulundurursanız Binance’e ödeyeceğiniz komisyon miktarı 12 dolara düşer.

%20 referanslı linkle üye olup cüzdanınızda BNB coin bulundurursanız %40 daha az komisyon ödersiniz.

Komisyon İndirimlerimi Nerede Görebilirim?

Komisyon indirimi sağlayan referanslı linkle üye olmanız durumunda size iade edilen komisyonları görebileceğiniz bir alan bulunmakta. Binance mobil uygulamasından veya tarayıcıdan referans > sizinle paylaşılan komisyonlar sekmesine tıklayarak anlık olarak yaptığınız al-sat işlemlerinden kazandığınız komisyonu görebilirsiniz.

binance.gif