• BITCOIN/TL
  1144187,686
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  62690
  % 0,85
 • RIPPLE/TL
  17.93
  % 0,31
 • BITCOIN CASH/TL
  6568.73,739
  % 0,10
 • LITECOIN/TL
  2074.61
  % -0,47
 • COSMOS HUB/TL
  272.93
  % -1,77
 • CARDANO/TL
  11.27
  % -0,54
 • TETHER/TL
  28.94
  % 0,01

Barry Silbert, Dogecoin Piyasa Değerinin 1 Milyar Doların Altına Düşeceğini Söyledi

binance.gif

Digital Currency Group’un Kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, Dogecoin‘in 37 milyar dolar değerinde olmadığına inanıyor ve değerinde önemli bir düşüşün 1 milyar doların altına düşeceğini tahmin ediyor. Yine de eski Grayscale CEO’su, DOGE’nin tutkulu topluluğu nedeniyle “kesinlikle” ortadan kalkmayacağını da sözlerine ekledi.

DOGE 37 Milyar Dolar Değerinde Değil

2013’ün sonlarında gün ışığına çıkmasına rağmen, Shiba Inu’dan ilham alan meme madeni parası, diğer birçok ünlü tarafından taklit edilen Tesla’nın Elon Musk’unun sürekli sosyal desteğinin ardından sekiz yıl sonra gerçek bir yıldız oldu.

Hızla değerlenen fiyat, çok sayıda taklitçiye yol açtı ancak aynı zamanda perakende yatırımcıların ve hatta kitle iletişim araçlarının dikkatini çekti. İnsanlar kripto para dünyasından çıkan bir sonraki sıcak konuyu ele almak için koşturdu.

Bununla birlikte, birçoğu, hızla yükselen fiyatın ve 1 dolara ulaşmasından sadece 0,25 dolar uzakta olmasının bir balon durumunun açık bir işareti olduğunu savundu . Digital Currency Group’un arkasındaki adam Barry Silbert, bunlardan biri gibi görünüyor.

Yakın tarihli bir Twitter sohbetinde yönetici, “DOGE’nin zamanla ne hale gelebileceğini görmek için gerçekten heyecanlı olduğunu” söyledi ve bunun gitmeyeceğini tahmin etti. Ancak, bu yazının yazıldığı sırada mem parasının toplam piyasa değeri olan “37 milyar dolar değerinde değil” diye ekledi.

 

Bu Silber belirterek It yetmeyecek da tahminSilber’in “1 milyar doların altına geri döneceğini” belirterek DOGE için şiddetli bir çöküş . Sözleri gerçekten hayata geçerse, Dogecoin’in fiyatı 0,01 doların çok altına düşecektir.

Nihai Kumar Ticareti

Meme sikke hakkında yaptığı olumsuz gelecekteki fiyat görüşlerini vurgulayarak sonra Silbert broached Kendi sebepleri. Dogecoin’i “nihai ivme, kumar ticareti” olarak adlandırdı.

Sonuç olarak, çoğu insanın beklediğinden daha yakın olabilecek bu momentum gittiğinde, mevcut sahiplerin DOGE’den diğer sıcak paralara geçeceğine inanıyor. Bunu yaparak, “10x getiri elde etmenin başka/daha iyi yolları olduğunu öğrenecekler”.

“Bir şeyin tüm değeri, yararlılık veya faydadan değil, ortak bir inançtan geliyorsa, o şey aşırı değerlidir. Bunun başka bir adı var ama ben oraya gitmiyorum çünkü onun bu amaç için yaratılmadığını ya da çoğu insanın onu neden erken sevdiğini (benim gibi). ” – Silbert sonuçlandırdı.

cryptopotato

binance.gif