• BITCOIN/TL
  581071,637
  % 0,47
 • ETHEREUM/TL
  35631
  % -1,06
 • RIPPLE/TL
  10.17
  % -0,44
 • BITCOIN CASH/TL
  5736.01,577
  % 0,58
 • LITECOIN/TL
  1755.26
  % 1,93
 • COSMOS/TL
  299.72
  % -0,70
 • CARDANO/TL
  19.98
  % -0,02
 • TETHER/TL
  9.39
  % 1,35

Barry Finkelstein, Kuzey Amerika İş Geliştirme Başkanı Olarak Algorand Ekibine Katıldı

binance.gif

Algorand, UBS ve Merrill Lynch’in eski Genel Müdürü Barry Finkelstein’ı, büyüyen Algorand uzman ekibine davet etmekten heyecan duyuyor. Burada, Kuzey Amerika İş Geliştirme departmanlarını yönetecek ve Sermaye Piyasası girişimlerine yardımcı olacak. Yapılandırılmış Ürünler ve Sabit Gelir piyasalarında uzun süredir deneyimli bir çalışan olan Bay Finkelstein, rekabet gücünü korumak için blok zincirinin gücünden yararlanmaya hazır yeni ve geleneksel finans kurumlarıyla birlikte çalışacak.

Finansın geleceği için neyin gerekli olduğuna dair net bir vizyona sahip olan Algorand, finans kurumları, ödeme demiryolu kuruluşları ve merkez bankaları arasında artan bir benimseme gördü.

“Blockchain ve kullanımına yönelik gelişmeler, finansın küresel ölçekte yürütülmesinde açıkça evrimsel bir değişim olan şeyin ilk aşamalarında. Kariyerimi geçirdiğim kurumlar ve pazarlar, blockchain teknolojisinin potansiyelini ve geleceğin finansal altyapısını kurmaya nasıl hazır olduğunu henüz yeni yeni fark etmeye başlıyor. ” dedi Bay Finkelstein. “Birçoğu kripto para birimlerini blockchain teknolojisi için bir kullanım durumu olarak tanıyor olsa da, dijital varlıkların hisse senetlerinden borç ürünlerine, emtialara ve yapılandırılmış ürünlere tokenleştirilmesi katlanarak artıyor. Bu gelişme, ödemelerin ve ödemelerin kaçınılmaz olarak blok zincirine taşınmasıyla birleştiğinde, benim için çok heyecan verici olan şey. “

Algorand’ın küresel kurumsal ölçeklenebilirlik, güvenlik ve hız sunma konusundaki benzersiz yeteneği hepsi ademi merkeziyetçilik ve düşük işlem maliyetine izin verirken onu, sürtünmesiz değer alışverişi arayan günümüz finans kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir teknoloji haline getiriyor. Birçok blok zinciri protokolü vardır, ancak çok azı nihayetinde hayatta kalmak için gereken somut ve kanıtlanmış teknolojiyi sunar.

Bay Finkelstein, işlerini ilerletmek için Algorand’da yeni nesil ürün ve hizmetlerle ilgilenen veya halihazırda geliştiren mevcut ve yeni finans kurumları ve diğer kuruluşlarla çalışacak.

algorand

 

binance.gif