• BITCOIN/TL
  1088274,344
  % -0,45
 • ETHEREUM/TL
  58883
  % 0,25
 • RIPPLE/TL
  17.43
  % -0,88
 • BITCOIN CASH/TL
  6401.04,240
  % -0,83
 • LITECOIN/TL
  1999.36
  % -0,85
 • COSMOS HUB/TL
  267.7
  % 0,72
 • CARDANO/TL
  10.81
  % -2,56
 • TETHER/TL
  28.86
  % -0,21

Avustralya’nın Büyük Kripto Borsalarından Independent Reserve, Bitcoin SV’ yi Listesinden Kaldırdığını Duyurdu

binance.gif

Avustralya’nın en büyük kripto borsası Independent Reserve, borsanın Bitcoin geliştiricileri için zorbalık tehdidi olarak adlandırdığı şey için Bitcoin SV‘ yi (BSV) listeden kaldırma planlarını açıkladı.

Binance, kullanıcıların token’ın zayıf performansından şikayetçi olmalarının ardından 2019’da BSV tokenini kaldırdı.

Kullanıcıların para çekmeleri için 6 ay gibi bir süre veriliyor

Independent Reserve, listeden çıkarmanın 28 Mart’ta yapılacağını ve tüm BSV ticaretinin artık ticaret platformunda mümkün olmayacağını belirtti. Borsa, o gün tüm açık emirleri iptal edecek, ancak varlık üzerinde işlem gören kullanıcılara paralarını çekmeleri için 6 aylık not süresi verilecektir.

6 aylık ödemesiz süreden sonra çekilecek herhangi bir kullanıcının ek işlem ücreti ödemesi beklenecektir.

Bitcoin SV, Bitcoin hard fork’u Bitcoin Cash’in (BCH) oluşturulmasından sonra 2018’den beri var . Piyasa değeri söz konusu olduğunda, piyasadaki en büyük kripto para birimlerinden biri haline geldi. Satoshi’nin Vizyonu olarak da adlandırılan Bitcoin SV, Bitcoin Cash’in hard fork yaratımıdır.

Varlık, kripto topluluğu tarafından etik dışı olarak kabul edilen Avustralyalı bilim adamı Craig Wright’ın son faaliyetlerinin bir sonucu olarak bazı önemli sorunlarla karşı karşıya.

Topluluğun olumsuz görüşlerinden sonra, değişim, kararının nedeninin bir kısmının, token’ın artık kullanıcılar için doğru standartları karşılamaması olduğunu açıkladı.

Kullanıcıların ilgisi giderek azalıyor

BSV belirtecinin sahipleri, kripto para birimine olan ilgisini yavaş yavaş kaybediyor. Sonuç olarak, işlem hacmi Bağımsız Rezerv ve diğer borsalarda önemli ölçüde azaldı.

Kripto para birimi üzerinde uzun süredir devam eden ölçeklendirme tartışması arttıkça, diğer platformlar da jetonu platformlarından kaldırmayı planlıyor. BSV, Bitcoin’in teknik incelemesindeki orijinal gereksinimleri yerine getirmek için blok boyutunu 128 MB dolara çıkarmak zorunda.

Wright, orijinal Bitcoin geliştiricisi Satoshi olduğuna dair hiçbir kanıt sunmadan 2019’da yanlış davrandı. Kendisini yalan söylemekle suçlayan bir kullanıcıyı teşhis edebilecek herhangi birine bir ödül teklif etmeye devam etti.

Bu, endüstri figürlerinden ağır bir tepki ile sonuçlandı. BSV hala piyasada iyi durumda olsa da, son zamanlarda ortaya çıkan sorunlar, daha fazla borsa tokenı kaldırdıkça piyasadaki konumunu kaybetmenin uzun zaman almayabileceğini gösteriyor.

invezz

binance.gif