• BITCOIN/TL
  764295,523
  % 1,52
 • ETHEREUM/TL
  45420
  % -0,24
 • RIPPLE/TL
  14.71
  % 4,13
 • BITCOIN CASH/TL
  6337.23,737
  % -0,49
 • LITECOIN/TL
  1770
  % -2,01
 • COSMOS HUB/TL
  192.55
  % -2,48
 • CARDANO/TL
  7.1
  % -0,98
 • TETHER/TL
  27.57
  % 0,21

Artık KAVA, Crypto.Com Üzerinden Satın Alınabilecek

binance.gif

Crypto.com, Kava‘yı platformunda desteklenen bir para birimi olarak listeledi. Ekip, bunu yaparken bu popüler DeFi varlığını Visa banka kartına getiriyor. İlk sözü yerine getiren birkaç 2017 ICO’sundan biri olan Crypto.com, kripto para birimi alanında önemli bir oyuncu haline geliyor.

Kava Crypto.com’a Geldi

Eskiden Monaco Kartı olarak bilinen Crypto.com, piyasa değeri açısından en iyi kripto para birimleri arasındaki konumunu ortaya koyuyor. Ekip, platformunu daha çekici hale getirmek için alternatif kripto varlıkları için düzenli olarak destek sağlayacak. Bu durumda, Kava, doğal varlıkla takım dolaş Kava , sürekli rekabet defi boşlukta bir gizli mücevher.

Merkezi olmayan finans dünyasındaki diğer protokollerin aksine Kava, piyasadaki finans kurumları tarafından en güvenilir DeFi platformudur. Ürün ve hizmet paketi, sorunsuz ve merkezi olmayan bir yaklaşıma izin verecek şekilde kripto dünyasına uyarlanmıştır. Kullanıcılar, doğrudan platformda veya Binance ve Huobi dahil olmak üzere Kava’nın teknolojisini entegre eden birçok şirket aracılığıyla kripto ile ödünç verebilir, yatırım yapabilir ve kazanabilir.

Sonuç olarak, Crypto.com uygulaması aracılığıyla bir kredi kartı veya diğer fiat onrampları aracılığıyla KAVA satın almak mümkün hale gelecektir. Artık kullanıcıların KAVA’ya dönüştürmek için bir borsaya güvenmesi gerekmeyecek. Daha fazla fiat ağ geçidi sunmak, herkesin bugün DeFi manzarasını dolduran mevcut varlıklara eşit erişime sahip olmasını sağlar.

Bu entegrasyon sayesinde artık KAVA’yı 20’den fazla fiat seçeneği ve 90’dan fazla kripto seçeneği ile satın almak mümkün. Crypto.com’un Visa ağı dünya çapında 50 milyondan fazla satıcıya bağlı olduğundan, kart sahipleri KAVA’yı dünyanın hemen hemen her yerinde harcayabilir. Bu entegrasyon, bu DeFi varlığına tüm dünyadaki kullanıcılara benzeri görülmemiş bir erişim sağlar. Daha da önemlisi iOS ve Android için mobil uygulamalar KAVA’yı da destekleyecek.

Crypto.com, kripto para birimleriyle ilgili Visa kart hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak hizmet verdiğinden, desteğine sahip olmak KAVA’nın benimsenmesini yeni boyutlara taşıyabilir. WaveCrest, Visa ile kripto para birimi ile ilgili hizmetler konusunda bir anlaşmazlık yaşadığından beri, bu tür kartların çok az sağlayıcısı kaldı. Crypto.com’un Visa ile resmi bir iş ilişkisi vardır ve kart hizmetlerini Kanada, AB, İngiltere, ABD ve diğer bölgelerde sunmalarına izin verir.

Bu Neden Şimdi Önemli?

DeFi projeleri arasında gizli bir mücevher olan Kava’nın Crypto.com’a entegrasyonu ilgi çekici bir zamanda geliyor. Kava ekibi yakın zamanda DeFi protokollerinin 5. sürümünü yayınladıkça – ve HARD Protokolünü Sürüm 2’ye yükselttikçe – birçok yeni işlev ve iyileştirme eklenmiştir. Bu özellikleri çok daha geniş bir kitleye sergilemek, Kava geliştiricilerinin ne üzerinde çalıştığını ve zincirler arası DeFi desteğinin neden gerekli olduğunu vurgulayacaktır.

Crypto.com uygulamasının hem iOS hem de Android’de finans segmentindeki en iyi mobil uygulamalardan biri olduğu düşünüldüğünde, kripto para birimi endüstrisinin içindeki ve dışındaki insanlara çok fazla hitap ediyor. Böyle bir platform KAVA’yı piyasaya sürdüğünde, bu varlığa yönelik genel farkındalık önemli ölçüde toplanabilir.

Ayrıca Crypto.com, KAVA’yı satın almak için cazip bir yer haline geliyor. % 0 ücret yapısına sahiptir ve satın alımlarda herhangi bir ücretlendirme yapmaz. KAVA’yı gerçek maliyetle – kredi kartı veya banka havalesi ödemeleri yoluyla – satın almak, kullanıcıların kripto para birimi portföylerini kolaylıkla çeşitlendirmelerine olanak tanır.

newsbtc

binance.gif