• BITCOIN/TL
  562661,397
  % -5,35
 • ETHEREUM/TL
  38217
  % -4,26
 • RIPPLE/TL
  9.74
  % -8,00
 • BITCOIN CASH/TL
  5318.47,312
  % -10,01
 • LITECOIN/TL
  1767.8
  % -4,60
 • COSMOS/TL
  357.74
  % -2,79
 • CARDANO/TL
  19.06
  % -7,38
 • TETHER/TL
  9.52
  % -0,05

Analistlere Göre, Hodlers Bu Yılın En iyi Bitcoin Kazananı Olacak

binance.gif

“Hayat boyu beklemek” anlamına gelen bir kripto dili olan “HODLing“, Bitcoin’de büyük para kazanmak için en faydalı yöntem olarak gösterildi. Kripto para piyasasının titrek hareketinin, herhangi bir zamanda farklı eğilimleri ateşlediği bilinmektedir.

Bu istikrarsız harekete karşı piyasa tepkisi daha sonra teknik tablolara yansıtılır ve bu da kripto para biriminin nereye gittiğine dair sinyaller verir. Teknik göstergeler hiçbir zaman dijital varlıkların bir sonraki adımını doğru bir şekilde belirlemez, bu nedenle temel analize ihtiyaç duyulmaz. Kâr birikimi için en çok başvurulanlardan biri her zaman HODLing olmuştur ve bir Crypto analistinin Twitter’da önerdiği gibi, sahiplerin pastanın en büyük parçasını almak için en iyi şansı vardır.

Glassnode zincir içi analitik platformunun CTO’su, birçoğu tüm zamanların en yüksek seviyesinde olan temel göstergelerin önemi konusunda topluluğa güvence verme görevini üstlendi.

BTC balinalarının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olması şaşırtıcı değil. Bu büyük oyuncular, hem fiyat artışı hem de gelecekteki olası bir fiyat düşüşü ile kredilendirildi, ancak perakende yatırımcıları 30.000 $ seviyelerine yakın fiyatlar gönderen son Bitcoin satışında daha büyük bir rol oynadı.

En az 1 BTC’ye sahip balinaların sayısındaki artış, şu anda piyasa duyguları dikkate alındığında şaşırtıcı olmayabilir. Geçen yılın Kasım ayındaki fiyat rallisi, ralliyi bekleyen alıcılar için bir giriş noktasıydı, bu nedenle balina adreslerinin çatıya çıkması bekleniyor. Bitcoin’in temelleri de gelişiyor ve yükseliş rallisinin başlangıcına denk gelen hash oranındaki artış bunun mükemmel bir göstergesi.

 

Tarihsel olarak Hodlers, Bitcoin’den en fazla parayı kazandı, ancak bu karlar hemen gelmiyor. Bu, fiyatlardaki düşüş başlayana kadar gerektiği kadar ayı piyasasından geçmeyi gerektirir. Bitcoin’in yoğun piyasa belirsizliğinin olduğu ilk günlerinde, holding en çekici yatırım stratejisi olmayabilir, ancak 10 yıla kadar hızlı bir şekilde, sadece 1000 dolar değerinde Bitcoin bulundurmak, herkesi multimilyoner yapardı.

Benzer şekilde, Bitcoin’inizi önümüzdeki on yıl boyunca tutmak, piyasa hala erken aşamalarında olduğu için en karlı strateji olabilir. 2021’de Bitcoin’in minimum % 185 oranında artması ve yılın sonunda fiyatı en az 100.000 dolar ‘a çıkarması bekleniyor. Bir kez daha, yalnızca uzun vadeli avcılar en büyük pastayı eve götürmek için iyi bir konumdadır.

zycrypto

binance.gif