• BITCOIN/TL
  765021,313
  % 1,80
 • ETHEREUM/TL
  45410
  % -0,07
 • RIPPLE/TL
  14.69
  % 4,66
 • BITCOIN CASH/TL
  6389.59,515
  % 0,96
 • LITECOIN/TL
  1772.39
  % -1,49
 • COSMOS HUB/TL
  192.16
  % -1,18
 • CARDANO/TL
  7.16
  % 0,85
 • TETHER/TL
  27.57
  % 0,10

Amerika’lı Şarkıcı Lindsay Lohan, TRON ve DeFi Protokollerine Hayran Olduğunu Söyledi

binance.gif

Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve girişimci Lindsay Lohan, kripto para birimlerini açıkça destekleyen en son ünlü. Sadece üç gün önce, NFT, Bitcoin ‘Lightning’in satışını duyurdu ve şimdi DeFi dünyasından büyüleniyor gibi görünüyor.

Müzik sahnesinde yaygın bir bitcoin çılgınlığı var gibi görünüyor. Hip Hop yıldızı Jay Z iken ekip Afrika’da geliştiriciler için Bitcoin bağışlamak Heyecan CEO’su Jack Dorsey ile, Lindsay Lohan Defi dünyasını araştırıyor.

TRON blockchain ve DeFi protokolü JUST’a hayranlığını ifade etmek için Twitter hesabına gitti. TRON blok zincirindeki hızı ve sıfır işlem maliyetini sevdiğini açıkladı.

 

TRON Vakfı’nın kurucusu Justin Sun, Gamestop’taki büyük kaybından etkilenmedi (GME) . Her zamanki hayırsever havasında, Lohan’ı TRON blockchain’e davet etti ve cüzdan adresini istedi.

Lohan, müzik endüstrisindeki tek TRON savunucusu değil. Rapçi, Lil Yachty ve Ne-Yo da portföylerine TRON’u eklemeyi düşünüyor. Aslında, hem Lil Yachty hem de Sun, madeni para 50 sente ulaşırsa dövme yaptırmayı ortaklaşa kabul etti!

Lindsay Lohan Bitcoin ‘Lightning’ NFT’yi Başlattı

Uzmanların öngördüğü gibi, bu kesinlikle NFT’lerin yılı . NFT pazarları muazzam bir şekilde yükseldi ve birçok önemli nokta kaydedildi. Gönderen rekor satış tanınmış kişiler tarafından gittikçe yaygın hale geldiğinden, sanayi potansiyeller kesinlikle doludur.

Lindsay Lohan ilk dijital koleksiyonunu Rarible’da piyasaya sürdü . Takipçilerini, jetonu satın alarak vizyonunu desteklemeye teşvik etti. Amerikalı şarkıcı, satışından elde ettiği fonları hayır kurumlarına bağışlama sözü verdi.

Nadirlik açıklaması şunları okur:

Finansal olarak merkezi olmayan bir dünyanın ve hayallerin gücünün insanların çekirdek yıldırım ağı olduğuna inanıyorum. İşte, insanlığın tanık olduğu bu devrime uyum sağlamaları ve bu devrimi öğrenmeleri için genç nesilleri güçlendirmek için Bitcoin’i kabul eden hayır kurumlarına bağış yapacağım ilk Dijital Koleksiyonum. ”

Jetonun adıyla ilgili kafa karışıklıkları vardı. Bazı kullanıcılar, NFT’ler Bitcoin’de değil Ethereum blok zincirinde barındırıldığı için bunun yanlış bir izlenim verdiğini belirtti. Yine de, NFT toplumdan büyük bir tepki aldı. Bildirildiğine göre 33 ETH için satın alındı.

Kripto para birimleri, tüm şekil ve biçimlerde, piyasanın zirveye yaklaşıp yaklaşmayacağı sorusunu alıyor.

Genellikle, ünlülerin gemiye binmesi, pazarın zirveye yaklaştığının açık işaretlerinden biridir. Böyle zamanlarda kimsenin kar elde ederek para kaybetmediğini hatırlamak önemlidir. Yutturmaca ve açgözlülük yüksek olduğunda, bu genellikle piyasanın bir düzeltme gerektirebileceğini gösterir – tetikte ve çok dikkatli olmak önemlidir.

cryptopotato

binance.gif