• BITCOIN/TL
  1145675,499
  % 0,34
 • ETHEREUM/TL
  62773
  % 0,85
 • RIPPLE/TL
  17.99
  % 0,49
 • BITCOIN CASH/TL
  6566.66,244
  % -0,33
 • LITECOIN/TL
  2074.2
  % -0,87
 • COSMOS HUB/TL
  273.96
  % -1,85
 • CARDANO/TL
  11.32
  % -0,59
 • TETHER/TL
  28.94
  % 0,19

Algorand Kurumsal Dijital Varlık Güvenliğini Geliştirmek İçin Curv İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı

binance.gif

New York, NY ve Boston, MA – 28 Ocak 2021 – Curv , dünyanın en güvenilir dijital varlık güvenlik platformu ve Algorand , güvenli ve verimli sürtünmesiz alışverişini güçlü blockchain dünya standartlarında, bugün Curv ile Algorand entegre bir ortaklık başlattı. Algorand, Curv’ün dahili kullanım çözümlerinden de yararlanacak.

Ortaklık, kurumların, Curv’ün endüstri lideri çok partili hesaplama (MPC) teknolojisini kullanarak Algor ve açık kaynak kanıtı kanıtı üzerindeki uygulamalara en güvenli cüzdan işlevselliğini oluşturmasına olanak tanıyacak ve Curv müşterilerinin ALGO ve ALGO ile işlem yapmasını ve depolamasını sağlayacaktır.

Curv COO’su Josh Schwartz şunları söyledi : “ALGO’yu Curv’ün hızla büyüyen yerel olarak desteklenen varlık portföyüne eklemekten mutluluk duyuyoruz. Büyük kurumsal firmalardan hızlı, verimli ve ultra güvenli ticaret ve dijital varlıkları defterlerde tutun. Algorand ile ortaklığımız, dijital varlık sınıfına yatırımcı katılımını teşvik edecek. ”

Algorand COO’su W. Sean Ford, “DeFi ve CeFi birleştikçe, Curv ile ortak olmaktan ve Algorand’ın kurumsal kullanıcılarına lider dijital varlık cüzdanı çözümünü sunmaktan heyecan duyuyoruz,” dedi. “Algorand ve Curv, geleceğin finansal sistemlerini modernize etmek için gerekli olan ileri teknoloji için uyumlu bir vizyona sahip. Kullanıcılarımız için bu ortaklığın sağlayacağı fırsatları dört gözle bekliyoruz. ”

Zero Hash CEO’su ve Kurucu Ortağı Edward Woodford şunları söyledi : Curv’ün, müşterilerimiz tarafından sıkça talep edilen Algos ve Algorand Standard Assets’i desteklemesinden memnuniyet duyuyoruz. Zero Hash, dijital varlık mutabakat platformumuzu bu hızla büyüyen bu iki varlığı içerecek şekilde genişletebilir. Özellikle, Algo, onu stake etme yoluyla getiri elde etmek ve Algorand protokolü aracılığıyla mevcut sabit paraları hızlı bir şekilde kapatmak için kullanmak isteyen müşterilerin dikkatini çekti. ”

Curv’ün bulut tabanlı, savaşta test edilmiş MPC tabanlı altyapısı, işlem yapmak için özel bir anahtar ihtiyacını ortadan kaldırarak tek hata noktasını ortadan kaldırır. Şirketin zincir dışı dağıtılmış yaklaşımı, işlemleri imzalamak ve herhangi bir blok zincirindeki herhangi bir dijital varlığı yönetmek için en güvenli, en güvenilir ve ölçeklenebilir yolu sunar. Önde gelen sigorta sağlayıcısı Munich Re aracılığıyla 50 milyon dolara kadar dijital varlık sigortası koruması sunan tek firma ve SoC2 Tip II sertifikası ve ISO akreditasyonu elde eden tek MPC çözümü olan Curv, dünya çapında kripto yerel ve geleneksel finans kurumları tarafından güvenilmektedir yatırım yöneticileri ve BNP Paribas gibi küresel bankalar.

Algorand, herhangi bir değer değişiminden sürtüşme ortadan kalktıkça geleceğin ekonomilerinin gelişmesine izin verecek teknolojiyi sağlıyor. Blok zinciri, modern bir finansal sistem için gerekli olan küresel ölçek, hız, güvenlik, kesinlik ve gelişmiş araçları (Akıllı Sözleşmeler gibi) sağlayan Katman-1 temel ilkelleri ile özel olarak tasarlanmıştır. Algorand, çok daha düşük ücretlerle daha hızlı işlemleri mümkün kılarak, büyük finans kurumları arasında kripto varlıklarının daha fazla benimsenmesini teşvik ediyor.

USDC’yi desteklemenin yanı sıra Algorand, Euro cinsinden lisanslı e-para, İngiliz sterlini ve İzlanda kronunu (tümü Monerium’dan) içeren geniş bir desteklenen stabilcoin yelpazesine sahiptir; Stablecorp’un QCAD’i (ilk tam uyumlu Kanada doları stabilcoin); Tether’den USDT (en çok işlem gören stabilcoin); Meld Gold (altın destekli bir stabilcoin); ve dahası.

algorand

binance.gif