• BITCOIN/TL
  724577,119
  % -1,12
 • ETHEREUM/TL
  43219
  % -1,93
 • RIPPLE/TL
  13.69
  % -1,73
 • BITCOIN CASH/TL
  5663.95,373
  % -1,86
 • LITECOIN/TL
  1721.19
  % -2,85
 • COSMOS HUB/TL
  202.07
  % 1,75
 • CARDANO/TL
  6.72
  % -1,62
 • TETHER/TL
  27.1
  % 0,18

Algorand Büyüyen Ekosistemden Katılımcılarla Uçtan Uca Dijital Ödemeler Çağını Başlatıyor

binance.gif

Algorand uçtan uça dijital ödemeler. Algorand’ın, yüksek performanslı platformunun gelişmesine katkı sağlayan iş ortakları ile hem satıcılar hem de tüketiciler için, sorunsuz dijital ödemeler yapılmasını sağlayan teknolojisi.

Online perakendeci Planetwatch tarafından yürütülen projede ölçeklenebilir, güvenli ve hızlı bir blok zincirinin gücüne tanıklık ederken, aynı zamanda da Algorand altyapısını kullanan bir çok kuruluş tarafından sağlanan çok etkili araçlar ve hizmetlere de olanak sağlıyor.

Bleumi Pay ve PlanetWatch, stabilcoinleri ve diğer dijital para birimlerini kabul etmek için en iyi platformun güvenliği, hızı, işlem keskinliği, uygun maliyetli işlem ücretleri ve en yaygın kullanılan stabilcoinlere entegre olması nedeniyle Algorand’ı tercih ettiklerini görüyoruz.

DİJİTAL ÖDEME SİSTEMİNE GENEL BAKIŞ

Monerium, stabilcoinleri bir adım daha ileri götürerek Algorand blok zincirinde euro para ihraç etti.Mevcut banka hesabınızı Algorand hesabınıza bağlayıp sizin adınıza İBAN oluşturabiliyor ve böylece hiçbir borsaya giriş yapmaya gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde euro aktarımı yapabiliyorsunuz.

Monerium, blokzincirlere e-para vermeye yetkili ilk EMI’dir (Elektronik Para Kurumu) ve Avrupa Ekonomik Alanı ile Birleşik Krallık’ta faaliyet gösterme lisansına sahiptir.

Monerium, dünyanın en çok işlem gören ikinci para birimi olan euroyu destekleyerek geleneksel finans sistemi ile Algorand ekosistemi arasında köprü kurmada önemli bir rol oynuyor.

Algorand Standart Varlığı olarak euro, Bleumi’nin teklifinin bir parçasıdır ve Planetwatch’ın euro ödemelerini kabul etmesi ve bunları sorunsuz bir şekilde zincir içinde ve dışında aktarmasının en kolay yollarından birisidir.USDC, Algo, Monerium’un euro veya MyAlgo gibi bir cüzdanda Algorand tarafından desteklenen varlıklara sahip olan kullanıcılar dijital cüzdanlarını Planetwatch web sitesinde ödeme sırasında kullanabilecekler.

Bu uygulamayı tam bir döngü haline getirmek için Planetwatch siparişleri ve parayı alacak ve sensörleri kullanıcılara gönderecek.Yapılan işlemler 5 saniyenin altında tamamlanacak ve ücreti 0.0001

€ ‘yu geçmeyecek. Planetwatch daha sonra, kripto para cüzdanlarından euro’ları bir borsadan geçmeden banka hesaplarına direk sorunsuz bir şekilde aktaracak.Bu Algorand’ın finans dünyasının geleceğine nasıl yön vereceğini bizlere gösteriyor.

UÇTAN UCA DİJİTAL ÖDEME SİSTEMİNİN KATILIMCILARI

Planetwatch: Çevre hizmetleri şirketi

Bleumi: Boston merkezli bir blockchain teknolojisi şirketi.

Monerium: Dijital para birimini erişilebilir, güvenli ve işlem yapmayı basit hale getirem finans teknolojisi şirketi.

Circle: İşletmelerin ve tüketicilerin ödemeler için stablecoin’lerin gücünden yararlanmalarını sağlayan küresel bir finans firması.

MyAlgo Cüzdan: Dijital varlıkları gönderip almak, etkinliği izlemek, varlıkları yönetmek gibi bir çok özelliği bulunan Algorand Cüzdanıdır.

Algorand

 

 

 

binance.gif