• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Algorand (ALGO), pNetwork (PNT) ile İş Ortaklığı Programını Başlattı

binance.gif
PNetwork (PNT) ekosistemi, Algorand (ALGO) ve diğer blok zincirleri arasındaki etkileşim sorunlarını ele alacaktır.

pNetworks (PNT), yeni sürümler için Algorand Foundation bursunu aldı

PNetwork (PNT) ve Algorand (ALGO) tarafından yapılan resmi ortak açıklamaya göre, pNetwork, Algorand (ALGO) ile Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere kripto devleri arasında harici bir köprü kuracak. İlerlemesinin bu aşaması, Algorand Vakfı bağışıyla destekleniyor.

pNetwork ortakları Algorand (ALGO)

pNetwork’ün PNT ile güçlendirilmiş pTokens köprüleri, varlıkların ağlar arasında merkezi olmayan, güvenli ve hızlı bir şekilde transferini kolaylaştıracaktır.

Yeni köprüler aracılığıyla Algorand (ALGO), “doğal” blok zincirlerine sabitlenmiş sentetik varlıkları 1: 1 destekleyecek. Bu sentezler, farklı blok zincirleri arasında sorunsuz bir şekilde taşınacaktır.

Sonuç olarak, pNetwork’ün zincirler arası köprüler ekosistemi, kripto para birimleri segmentinin tüm tarihinde farklı blok zincirleri arasındaki en yüksek sayıda bağlantıya güç sağlar.

2021 yılının 2. çeyreğine kadar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC), Binance Smart Chain (BSC), Polygon (MATIC), xDAI (STAKE), EOS (EOS), Telos’u entegre etti. (TLOS) ve Ravencoin (RVN).

Çapraz platform köprüler bu yaz hizmete girecek

Algorand Vakfı’nın CEO’su Sean Lee, tüm çapraz zincir segmentinin ilerlemesi için bu köprülerin önemini vurguluyor:

Algorand Vakfı, zincirler arası kolay
birlikte çalışabilirliği bir adım daha yaklaştırmak için pNetwork ile ortak olmaktan heyecan duyuyor . Diğer zincirlerden varlıkların ve tokenlerin Algorand ağında serbestçe hareket etmesini sağlamak, yeni bir Finans Geleceği: FutureFi vizyonumuzda tarihi finans, merkezi olmayan finans ve kişisel olarak yönetilen finansmanı birleştiren yeni bir finans modelini kolaylaştırmada heyecan verici bir adımdır.

Bu işbirliği için ortak yol haritası, 2021 yazında Algorand (ALGO) ile en iyi blok zincirleri arasındaki çapraz zincir köprülerinin ana ağ sürümünün yayınlanmasını planlıyor.

PNetwork’te (PNT) proje lideri olan Thomas Bertani, bu çapraz zincir sisteminin ana odağının merkezi olmayan finans (DeFi) olacağının altını çiziyor:

Yenilikçi dApp’leri tüm
Pazara bağlayarak blockchain endüstrisini ilerletmeyi hedefliyoruz . PNetwork aracılığıyla, Algorand üzerinde oluşturulan finansal uygulamalar daha büyük kripto pazarına erişebilir ve gelişen DeFi ekosistemine açılabilir.

PNT tarafından desteklenen pNetwork (PNT) köprüleri, borç verme / borçlanma araçları, merkezi olmayan borsalar (DEX’ler), para basma ekosistemleri, stabilcoin platformları ve daha fazlası dahil olmak üzere merkezi olmayan finansal protokoller için teknolojik bir çerçeve görevi görecek.

u.today

binance.gif