• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Algorand (ALGO), devam eden boğa piyasasında daha da ilerleyebilir, ancak risk hala yüksek

binance.gif

Algorand’ın (ALGO) fiyatı 2021 yılının başından bu yana 0,33 dolardan 1,80 doların üzerine çıktı ve mevcut fiyat 1,42 dolar civarında. Kripto para piyasası bir boğa bölgesinde işlem görmeye devam ediyor; Bitcoin, 59000 $ seviyesinin üzerinde sabitlendi ve bu da fiyatın tekrar 60000 $ direnç seviyesinin üzerine çıkabileceğini gösteriyor.

Temel analiz: Vesta Equity, konut mülk finansmanı ve yatırım için Algorand’ın blok zincirini kullanacak

Algorand’ın (ALGO) fiyatı Ocak ayının başından beri patladı ve bu kripto para birimi bir satın alma bölgesinde işlem görmeye devam ediyor. Algorand bir proof-of-stake (PoS) blok zinciridir ve bu projenin temel özelliği açık katılım, ölçeklenebilirlik, güvenlik ve işlemin kesinliğini içerir.

Algorand, geliştiricilerin kendi platformunda kripto para birimiyle beslenen yeni uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyor, ancak yine de projeyi çevreleyen bir belirsizlik seviyesi var. Olumlu haber, Vesta Equity geçen hafta Algorand’ın blok zincirini konut mülkiyeti finansmanı ve yatırım için kullanacağını duyurdu.

Vesta Equity, ev sahiplerine ev öz kaynaklarını kontrol etmeleri için araçlar sağlayan küresel ev sermayesi piyasasıdır.

Vesta Equity ve Algorand, blockchain’in daha verimli, şeffaf ve güvenli bir şekilde değer yaratma ve değişimini nasıl mümkün kıldığına dair ortak bir vizyona sahip. Algorand COO’su W. Sean Ford, Vesta Equity, yatırımcıların yanı sıra ev sahipleri için fırsatları genişleterek, katılımcıları Algorand’ın teknolojisi aracılığıyla bir araya getirerek yeni, daha erişilebilir pazar fırsatları yaratmanın ön saflarında yer alıyor ”dedi.

Algorand likiditesi dramatik bir şekilde arttı ve birçok tahmin, bu kripto para birimi fiyatının devam eden boğa piyasasında daha da artabileceğini söylüyor. Buna rağmen mevcut risk / ödül oranı bence uzun vadeli yatırımcılar için pek iyi değil ve bu ay Algorand (ALGO) almaya karar verirseniz her zaman bir “zarar durdur” emri kullanmalısınız.

Teknik analiz: 1,2 dolar güçlü bir destek seviyesini temsil ediyor

Bu kripto para birimi kısa sürede büyük bir sıçrama yaptı ve bu Nisan ayında Algorand (ALGO) almaya karar verirseniz, fiyatın da mevcut seviyelerden düşebileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Kritik destek seviyeleri 1,20 $ ve 1 $ ‘dır; 1.6 $ ve 1.8 $ mevcut direnç seviyelerini temsil ediyor. Fiyat tekrar 1,6 $ ‘ın üzerine çıkarsa, Algorand (ALGO) ticareti için bir sinyal olur ve bir sonraki fiyat hedefi 1,70 $ civarında olabilir.

Öte yandan, fiyat 1,20 $ ‘ın altına düşerse, bu kesin bir “satış” sinyali olur ve 1 $’ lık desteğe açık yolumuz var.

Özet

Algorand (ALGO) bir boğa piyasasında işlem yapmaya devam ediyor ve olumlu haber Vesta Equity’nin geçen hafta Algorand’ın blok zincirini kullanacağını duyurması. Birçok tahmin, bu kripto para birimi fiyatının devam eden boğa piyasasında daha da artabileceğini söylüyor, ancak fiyat 1,20 doların altına düşerse, bu kesin bir “satış” sinyali olur.

invezz

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif