• BITCOIN/TL
  1088985,487
  % -0,43
 • ETHEREUM/TL
  58913
  % 0,15
 • RIPPLE/TL
  17.42
  % -0,97
 • BITCOIN CASH/TL
  6407.85,182
  % -0,77
 • LITECOIN/TL
  2000.85
  % -0,81
 • COSMOS HUB/TL
  268.06
  % 0,73
 • CARDANO/TL
  10.82
  % -2,66
 • TETHER/TL
  28.86
  % -0,20

ABD Ulusal Cumhuriyetçi Kongre Komitesi, Kripto Bağışlarını Kabul Edecek

binance.gif

ABD Ulusal Cumhuriyetçi Kongre Komitesi’nin (NRCC) , ABD Temsilciler Meclisi sözcüsü Nancy Pelosi’nin “sosyalist gündemine” yanıt olarak, büyük kripto ödeme sağlayıcısı BitPay aracılığıyla kripto para bağışlarını kabul etmeye başlayacağı bildiriliyor .

NRCC, Cumhuriyetçileri Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi’ne seçmek için çalışan Cumhuriyetçi Tepe komitesidir. Göre AXIOS için, NR ° C gerekçe göstererek, bu kampanya kol BitPay kullanarak bağış işleyecektir.

Bağışlar hemen ve NRCC’nin hesabına inmeden önce USD’ye dönüştürülecek, yani komite herhangi bir noktada aslında herhangi bir kriptoya sahip olmayacak.

Bu, rapora göre, bitcoin (BTC) gibi gerçek kripto para birimi transferleri için maksimum 100 ABD Doları değerine kıyasla, yılda 10.000 ABD Dolarına kadar bireysel bağışları kabul etmesine izin veriyor . Bu nedenle, “NRCC aslında kripto almıyor, sadece satışlarından elde edilen geliri istiyor.”

Bu aynı zamanda NRCC’yi, muhtemelen kampanya finansman kurallarını test edebilecek bir hareketle kripto bağışları talep eden ilk ABD ulusal parti komitesi yapıyor.

NRCC başkanı Temsilci Tom Emmer, “Nancy Pelosi’nin sosyalist gündemini durdurma ve Meclis çoğunluğunu geri alma misyonumuzu ilerletmek için mümkün olan her yolu takip etmeye odaklandık ve bu yenilikçi teknoloji Cumhuriyetçilere başarılı olmak için ihtiyaç duyduğumuz kaynakları sağlamaya yardımcı olacak” dedi. diyerek alıntı yaptı.

Pek çok Cryptoverse sakini, desteklenen para birimlerinden neden bahsedilmediğini veya bitcoin’in neden özel olarak adlandırılmadığını merak etti – sağcı politikacıların bazı boşlukları ve/veya gizlilik madeni paralarını hedeflediklerini savunarak.

Bu arada bazı Tim Swanson, oluşturucu blockchain piyasa istihbarat başı gibi Clearmatics , yazdığı o “umarım sikke evrenin geri kalanı partizan olmayacak ama belki Sadece hüsnükuruntu.”

cryptonews

binance.gif