• BITCOIN/TL
  734054,647
  % -0,58
 • ETHEREUM/TL
  44022
  % -1,34
 • RIPPLE/TL
  13.94
  % 1,07
 • BITCOIN CASH/TL
  5814.2,733
  % -2,00
 • LITECOIN/TL
  1745.32
  % -4,94
 • COSMOS HUB/TL
  196.25
  % -3,89
 • CARDANO/TL
  6.88
  % -0,68
 • TETHER/TL
  27.04
  % 0,03

ABD İçinde Olmasanız da Artık Coinbase IPO’ya Bahis Yapabileceksiniz

binance.gif

Popüler kripto türevleri borsası FTX , CEO Sam Bankman-Fried’in bugün açıkladığı gibi, Coinbase halka arz öncesi sözleşmelerini listeledi .

As bildirdi dört gün önce, büyük ABD merkezli kripto değişimi Coinbase özel ayrıntılar henüz mevcut değildir olsa, halka arz (IPO) hazırlanıyor doğruladı.

Şimdi FTX, halka arz öncesi bir sözleşme olan Coinbase’i (CBSE) listeledi. Sözleşmeleri “- bu durumda Coinbase A.Ş. içinde -, değeri belirli stokunun piyasa değerine bağlıdır vadeli işlem sözleşmeleri temsil Borsada ilk işlem günü sonunda,” Anahtar Bilgi belge belirtti . Bu sözleşmeler, yalnızca kripto varlıklarının takası yoluyla çözülür.

FTX, CBSE’nin borsanın piyasa kapitalizasyonunu 25 milyona bölündüğünü takip ederken, CBSE bakiyelerinin Coinbase’in ilk halka açık işlem gününün sonunda eşdeğer miktarda Coinbase Kesirli Hisse senedi tokenine dönüşeceğini söyledi.

Ancak Coinbase 1 Haziran 2022’ye kadar halka açık bir şekilde listelenmezse, FTX eklendi, CBSE bakiyeleri, yaygın olarak kote edilen 8 milyar USD değerleme doğrultusunda 32 USD’ye kadar nakit olarak sona erecek. Coinabse halka arz öncesi sözleşmelerinin maksimum piyasa değeri 250 milyon ABD Doları eşdeğeri ile sınırlı.

“CB ÖN IPO SÖZLEŞMELERİNİN değeri tek bir günde% 20’den fazla hareket ederse, CM-E [Münih merkezli finans kurumu ve belge sağlayıcı] kendi takdirine bağlı olarak pozisyonları kapatabilir.” CM-E, IPO’nun ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde, Alman yasalarına tabi olan sözleşmeleri de kendi takdirine bağlı olarak bir gün önceden bildirimde bulunarak feshedebileceğini söyledi.

ABD’de tokenize edilmiş hisse senetlerinin teklif edilmediğinin altını çizen borsa, ürünün yalnızca onu iyi bilen ve “potansiyel kayıpları karşılayabilen” yatırımcılar için tasarlandığını da sözlerine ekledi. Ayrıca CM-E’nin herhangi bir doğrudan maliyet talep etmediğini, ancak alış ve satış fiyatı arasında “makul ve adil” bir fark talep edebileceğini belirtmişlerdir.

Ayrıca, Bankman-Fried ekleyerek bu sözleşmelerde spot marj ticareti etkinleştirildi: “spot marj ile 5 kata kadar!”

Aralık ayının başlarında FTX , Airbnb için halka arz öncesi bir pazar başlattı . 60 ABD Dolarından başlayan ABNB şu anda 167 ABD Dolarından işlem görüyor . Ev kiralama devi , ilk halka arzını 68 ABD Dolarından hisse başına fiyatlandırdı .

(10:57 UTC) yazma zamanda, CBSE edilir ticareti bugüne kadar 24s-hacminde dolar 2.16m ile, etrafında USD 240 de.

cryptonews

 

binance.gif