• BITCOIN/TL
  566902,346
  % -0,50
 • ETHEREUM/TL
  39638
  % -0,74
 • RIPPLE/TL
  10.88
  % -0,72
 • BITCOIN CASH/TL
  2399.67,136
  % 0,01
 • LITECOIN/TL
  1997.96
  % 0,40
 • COSMOS HUB/TL
  224.1
  % 0,75
 • CARDANO/TL
  7.89
  % -0,12
 • TETHER/TL
  20.96
  % -0,04

4 Kripto Borsası XRP’ye Olan Desteğini Kesti

binance.gif

Dört kripto borsası XRP desteğini askıya alıyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı başlattığı dava nedeniyle, bazı kripto borsaları XRP için alım satım işlemini durdurdu ve varlıkları platformlarından tamamen çıkardılar.

Politikalarını XRP’ye yönelik resmi olarak ilk değiştirenler Bitstamp, OSL, Beaxy Exchange ve CrossTower‘ dır.

Bitstamp , ABD müşterileri için ticareti ve depozitoları askıya aldı, Beaxy ve Hong Kong merkezli OSL , ticareti süresiz olarak askıya aldı ve CrossTower , XRP’yi bu noktada ABD ticaret platformundan tamamen kaldırdığını açıkladı.

Tüm borsalar, kullanıcıların hala XRP’lerini çekebileceklerini söylüyor.

Coinbase’e gelince, ABD merkezli kripto borsasının bir sözcüsü, Forbes’a kripto değişiminin Ripple’ın yasal sorunları karşısında “seçeneklerini değerlendirdiğini” söyledi.

Bazı yüksek profilli kripto analistleri de Ripple’ın yerel token’ına karşı temkinli davranarak takipçilerini şu anda varlığa yatırım yapmanın gereksiz bir risk olduğu konusunda uyarılarda bulunuyor, özellikle yatırımcılara kazanç sağlayabilecek davalarla karşılaşmayan başka sağlam projeleri tavsiye ediyorlar.

The Wolf of All Streets olarak da bilinen Scott Melker, 150.000 Twitter takipçisine XRP satın almanın riskli bir teklif olduğunu belirtti .

“Şu anda XRP ticareti yapmak, 2001’de Enron satın almakla eşdeğerdir. Neden bu riski alalım ya da rahatsız edelim?

Kelimenin tam anlamıyla takas edilecek binlerce madeni para var ve insanlar sihirli bir şekilde SEC tarafından alenen dava açılana doğru çekiliyor. “

En iyi kripto analisti Michaël van de Poppe , YouTube izleyicilerine şu anda XRP’ye yatırım yapmanın zor bir yol olabileceği konusunda uyardı .

“Temelde bir günlük mumda bu kadar düşük seviyeye geldiğimiz ve SEC’den dava olduğu göz önüne alındığında … Bu noktada kesinlikle bu kadar riskli bir yaklaşıma girmem özellikle de şu anda çok fazla altcoin olduğu düşünüldüğünde XRP’den çok daha fazla potansiyel veren çok ilginç bir seviye. “

dailyhodl

binance.gif