• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

3 Kripto Varlığa Binance’den Destek Sonrası Fiyatları Fırladı

binance.gif

Küresel kripto borsası Binance‘ten destek aldıktan sonra fazla bilinmeyen üç kripto varlığın fiyatlarında büyük oranlarda bir yükseliş meydana geldi.

Kripto borsasının, kullanıcıların dijital varlıkları ücretsiz olarak eşleştirilmesini sağlayan girişimi Binance Launchpool, üç yeni token için destek eklediğini söylüyor : OG Taraftar Token (OG), Atletico de Madrid Taraftar Token (ATM) ve AS Roma Taraftar Jeton (ASR).

Hareket, Binance’in spor kulüplerinin hayran kitlesinden para kazanmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir fintech blockchain şirketi olan Chiliz (CHZ) ile ortaklığının bir parçası olarak geldi.

Chiliz, dünya çapında spor franchise’larının taraftar jetonları satmasına izin veren bir platform olan Socios.com’u çalıştırıyor. Taraftar token sahipleri, belirli ekip kararlarını etkileyebilecek özel anketlere katılabilir, ayrıca ödüllere ve diğer ayrıcalıklara erişim sağlayabiliyor.

OG Taraftar Token , uluslararası arenada DOTA 2 oynayarak popülerlik kazanmış bir e-spor kulübü olan OG hayranlarının, takım tarafından yayınlanan taraftar karar anketlerine Socios aracılığıyla oy vermesine izin veriyor . Binance Launchpool fan varlığına desteği duyurduktan sonra OG CoinGecko göre 21 Aralık tarihinde 1.75 dolardan % 721 oranında artarak 27 Aralık’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14:38 dolara çıktı.

AS Roma Futbol Kulübü’nün hayran simgesi olan ASR, taraftarlara anketlere katılma ve etkileşimden ödüller kazanma şansı da tanıyor.

21 Aralık’ta, Binance Launchpool token desteğini açıklamadan önce, ASR 3.55 dolar civarındaydı. Fan jetonu 27 Aralık’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.60 dolar ‘a yükseldi ve altı günde % 480’in üzerinde baskı kazancı elde etti.

Atletico de Madrid Futbol Kulübü taraftarlarına Socios platformu aracılığıyla “kulüp kararları üzerinde tokenize bir etki payı” veren bir taraftar belirteci olan ATM, Binance Launchpool’un desteğini açıklamasının ardından fırladı.

ATM 7 gün içinde 4,08 dolardan % 438 üzerinde artış yaparak 27 Aralık itibariyle 21.99 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

Kaynak: CoinGecko

Binance Launchpool’un desteğiyle, kullanıcılar artık Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) ve CHZ’yi OG, ASR ve ATM tokenleri kazanmak için ayrı havuzlara aktarabilecekler.

Kripto borsası ayrıca OG / USDT (Tether), OG / BTC (Bitcoin), ASR / USDT, ASR / BTC, ATM / USDT ve ATM / BTC için alım satıma aktif hale gelecek.

dailyhodl

binance.gif