• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

13 Şubat 2021 Chainlink Fiyat Analizi

binance.gif

Kripto pazarı, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ile son zamanlarda dalgalanıyor ve listelerde fiyat performansıyla başı çekiyor. BTC 47.500-48.000 dolar ‘a yükseldiğinde, piyasanın geri kalanıyla paylaştığı korelasyon sayesinde, Chainlink gibileri de dahil olmak üzere altcoin piyasasının geri kalanı da yaptı .

Yayın sırasında, nihayet beklenen 30 dolar ‘lık psikolojik direnç seviyesini aşan kripto, 30.82 dolar’ dan işlem görüyordu.

Chainlink’in günlük grafiği, piyasada ilerleyen yükseliş momentumunu vurguladı. Dijital varlığın değeri bir fiyat zirvesine ulaşırken, eğilim değişmedi, bu da kullanıcıların hala alts’larını yakın tuttuğunu ve yakında herhangi bir zamanda satış yapma olasılığının düşük olduğunu gösteriyor.

Ancak, piyasa yakında aynı fiyat seviyesinde işlem yapmaya devam etmeden önce değerinde bir düşüş görebilir.

Chainlink’in fiyatı bir süredir yükseliyor ve bunu Bitcoin’in konsolidasyon aşamasında bile yapıyordu. Ancak, fiyatlar günlük bazda arttığı için LINK zirveye ulaştı. Bu noktada, Bollinger Bantlarının ayrışmasının da gösterdiği gibi piyasadaki oynaklık artacak. Bu arada, sinyal çizgisi grafiklerde yükselen fiyatı vurguladı.

50 hareketli ortalama, bir arıza durumunda destek görevi görebilir. Ancak bu, ancak satış ivmesi artarsa ​​mümkün olabilir. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi, LINK’in yazı yazarken aşırı alım bölgesine taşındığını öne sürdü.

Yüksek bir fiyatla, hacmin dijital varlığın değerini desteklemesi gerekir; bu nedenle, piyasada satış baskısı olsa bile, yükseliş eğilimi onu durdurabilir ve LINK’in grafiklerde daha yüksek konumlandırılmasını sağlayabilir.

Yükseliş olsa da, Chainlink piyasasında küçük düzeltmeler görülebilir. Yükseliş göz önüne alındığında, uzun vadede trendin değişmesi uzun sürmeyebilir. LINK pazarındaki alıcılar tarafından devralınacaktır. Güçlü ağ etkinlikleri göz önüne alındığında, LINK topluluğu, dijital varlığın yüksek değerine dönüşen gelişmeleri destekledi. Bu ivme, LINK’in fiyatını fiyat ölçeğinde daha da ileriye taşıyabilir.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif